banner851

banner614

FARUK ÖZLÜ: “EKİPLERİMİZ 24 SAAT SAHADA…”

banner619

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, “Daha Temiz Bir Düzce İçin” sahaya indi. Şehir merkezi ve çevresinde temizlik çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, Düzce genelinde detaylı temizlik çalışması yaptı. Başkan Özlü, “Daha Temiz Bir Düzce İçin ekiplerimiz 24 saat sahada” dedi.

banner846
Düzce 23.07.2020, 14:27 23.07.2020, 14:33
914
banner844

Düzce Belediyesi, yaz aylarında artan temizlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan geniş saha ekibi ile temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Park ve ortak kullanım alanlarında yürütülen temizlik çalışmaları kapsamında çöp toplama, mıntıka temizliği, konteynerlerin etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılması çalışmalarının, yanı sıra tüm mahallelerde detaylı temizlik çalışması da yapıyor.

Detaylı temizlik çalışması ile mahallelerde cadde, sokak ve çocuk parkları, süpürülüp yıkanırken, çöp konteynerleri de dezenfekte ediliyor.

Düzce’nin temizlik çalışmaları noktasında örnek bir il olduğunu kaydeden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Hemşerilerimize sağlıklı ve temiz bir hizmet sunabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, tüm mahallelerde evsel atıkların toplanmasından cadde ve sokakların temiz tutulmasına, çöp konteynırlarının dezenfekte edilmesine kadar tüm çalışmaları herhangi bir aksaklığa yer vermeden gerçekleştiriyor. Meydanlar, parklar, pazar yerleri ve ana arterler düzenli olarak temizleniyor, gerektiği zamanlarda yıkanıyor. Temizlik hizmetleri yerel yönetimlerin en önemli hizmetlerinden birisidir. Temiz, sağlıklı bir şehir hedefiyle ekiplerimiz günün 24 saati çalışıyor. Merkez ve kırsal olmak üzere tüm mahallelerimizde temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (11)
Esentepeli 12 ay önce
Kalıcı konutlarda bahce sulamayın diye anons yaptırın reklam yapmak için tankerlerle sokakları yıkayın bu ne pevriz bu ne lahana turşusu
Düzceli 12 ay önce
13-14. bölgede çalışmamaya devam edin,seçimde hiç bir ak partili gelmesin oy istemeye küstürdüler bizi.
Kılıç 12 ay önce
Yıktıgınız konak düyün salonunu bi bakın orman oldu orman yık yık nereye kadar vay benim güzel DÜZCEME
Düzceli 12 ay önce
Demekki şimdiye kadar temizlik yapılmıyormuşki daha temiz diyor başkan.Reklamları bırakın artık icraata geçin çalışın yatmayamı geldiniz.
Mahalle sakini 12 ay önce
Cedidiye mahallesi gündoğdu sokağda uğrayın Allah rızası için çöplerin etrafını ve mahalle girişini b. K götürüyor
iskender 12 ay önce
evde su yok suuu
....... 12 ay önce
Celal Kasapoğlunun başkan yardımcısı olmadan bir derneği vardı Mavi Ağaç. Çöp topluyorlardı. Başkan yardımcısı olunca toplama işi bitti :)
kamil 12 ay önce
Yıkama ve temizlik güzel de ilk resimde tretuvardaki araba garajı da temizlense iyi olur.Hangi mantıkla tretuvara yapılmış.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
kapalı