banner851

banner614

FECİ KAZANIN ARDINDAN

banner619

Aydınpınar Caddesi üzerinde dün gece saatlerinde meydana gelen ve bir araç sürücüsünün kontrolünü kaybederek üç dükkâna birden girmesiyle sonuçlanan trafik kazasında iş yerlerinde meydana gelen hasar hava aydınlanınca ortaya çıktı. İş yeri sahipleri, kazada meydana gelen hasarın yaralarını sarmaya başladı.

banner846
Düzce 04.05.2020, 12:00 04.05.2020, 14:19
8185
banner844

Dün gece saatlerinde Aydınpınar Caddesi üzerinde meydana gelen trafik kazasında, direksiyon hâkimiyetini kaybeden bir sürücü, kaldırımı aşarak üç dükkâna birden girmişti. Yaralananın olmadığı kazada iş yerlerinde büyük hasar meydana gelmişti. Hasarın boyutu ise hava aydınlanınca ortaya çıktı.

Kazada işyerleri hasar gören esnaflar, yaralarını sarmaya başladı. Konu ile ilgili Öncü Mikrofonlarına konuşan bir esnaf, “Kaza ucuz atlatıldı. Tek tesellimiz kazada ölü ve yaralının olmaması. Araç şoförü akşam polis ekipleri tarafından gözaltına alınmış. Yakınları bizim hasarımızı karşılayacaklarını söylediler. Sizin de gördüğünüz gibi 4 dükkânda da hasar var. Bizim için önemli olan can kaybının olmamasıydı.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
18°
açık