banner851

banner614

FİLME DÜZCE BELEDİYESİ DE SPONSOR OLDU

banner619

Düzce Belediyesinin sponsorluğunu üstlendiği “Çılgın ortak” sinema filmi vizyona girdi. Film Düzce’de faaliyet gösteren sinema salonlarında da izleyici ile buluşuyor.

banner846
Düzce 18.07.2021, 18:15
2677
FİLME DÜZCE BELEDİYESİ DE SPONSOR OLDU
banner844

Düzce Belediyesi, kültür-sanat faaliyetlerine destek vermeyi sürdürüyor. Çekimlerine 2020 yılında başlanan, 16 Temmuz 2021 Cuma günü itibariyle de Türkiye genelinde aynı anda vizyona giren Çılgın Ortak ‘Bir Halk Polisiyesi’ sinema filmine Düzce Belediyesi de sponsor oldu. Film Düzce’deki sinema salonlarında da sinemaseverlerle buluşmaya başladı.


 

Özgür Selvi’nin yönetmenliğini üstlendiği, Sinan Çalışkanoğlu, Nur Erkul, Ayşe Kökçü, Ali Tarık Fındık, Mehmet Yıldırım, Fatma Yılmaz,Mehmet Emre Ertunç, Polen Ocakoğlu, Melise Şalgam, Burak Er, Ada Aksu, Alican Albayrak ve Sinan Bengier gibi önemli oyuncuların rol aldığı yapım, Düzce’de faaliyet gösteren sinema salonlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Yorumlar (3)
Serpil Yılmaz 1 hafta önce
Düzce Belediyesinin çok parası varsa önce kendi yardıma muhtaç vatandaşına sahip çıksın! Düzce’de bir sürü yardıma muhtaç insanlar var, SMA’lı çocuklara yardım etsin, çarşının içi rezalet bir şekilde duruyor hala bir hareket yok! Yıktıları yerleri tamamlasınlar filmlere sponsor olacağına..! Oy zamanı sponsor oldukları kişilerden oy istesinler o halde
Motorcu 1 hafta önce
Saç paraları başkan
Yazıklar olsun belediyeye 1 hafta önce
Yollar çukurdan delikten geçilmiyor sen git saçma sapan filmlere sponsor ol.Allah akıl fikir versin inşAllah