banner851

banner614

FİYAT DÜZCE GENELİNDE GEÇERLİ OLACAK

banner619

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte ramazanın değişilmezi olan ramazan pidelerinin fiyatları belli oldu. Düzce Fırıncılar Odası Başkanı İbrahim Korkmaz bu yıl 350 gr. ramazan pidesinin 4.5 TL, 600 gr. pidenin ise 7.5 TL olacağını açıkladı.

banner846
Düzce 22.04.2020, 12:19 22.04.2020, 14:30
10656
banner844

Düzce Fırıncılar Odası Başkanı İbrahim Korkmaz bu seneki   ramazan pide fiyatlarını  açıkladı.  Korkmaz yaptığı açıklamada 350 gr. pidenin 4.5 TL, 600 gr.  pidenin ise 7.5 TL olacağını belirtti.

Düzce Fırıncılar Odası Başkanı İbrahim Korkmaz Öncü Habere yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti:

“Koronavirüs tedbirleri kapsamında ekmekte uygulanan paketleme sistemi Ramazan ayı boyunca pidelerde de uygulanacak. Biliyorsunuz şuan Düzce’de fırından dışarı çıkan ekmeklerin hepsi tek tek paketleniyor. Halkımızın sağlığı için hijyenik ortamlarda ekmek üretmeye devam ediyoruz.

Ramazan  ayının gelmesi ile birlikte ramazan pideleri sabah saat 11 gibi başlayıp akşam 18’e kadar  pide üretimine müsaade edildi. Saat 18’den sonra fırınlar  pide pişiremeyecek.

Fiyat konusuna gelecek olursak geçen sene 300 gr olan pide bu sene 350 gr olacak.  Yumurta ve susam parası da alınmayacak. Tekli pide 4.5 TL çiftli yani 600 gr pide 7.5 TL olacak. Pideler paketlenerek servis edileceği için bununda ayrı bir maliyet var tabi.”

Akçakoca’da ramazan pideleri fiyatları belli oldu

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Nedim İşgören, yaptığı açıklamada pide fiyatlarının Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından belirlendiğini söyledi.

İşte Ramazan pidelerinin fiyatı:

350 gram susamlı ve kıymalı pide…. 4.50 TL

600 gram susamlı ve kıymalı pide… 7.50 TL

700 gram ramazan simidi… 8.00 TL

Yorumlar (58)
Yakup 1 yıl önce
Düzce belediyesi çalışıyor başkan deyil bakan oyüzden pahalı
kast 37 1 yıl önce
yumurtasız kaç para
Ercan Ergül 1 yıl önce
Bu nasıl bi hesap birisi anlatsın ikna etsin. Diger şehirlerden neden senelerdir pahallı yeriz. Yine oldu bitti
Vatandas 1 yıl önce
Düzce demekki bu kadar sahipsiz kalmiski milletin su zor günlerinde ramazan pidesi bile rantcilarin eline kalmis nerdesiniz duzceyi yöneten mülki amirler istanbuldan çoklu zenginizki siz ortalarda yoksunuz bu fırıncılar sadece hijyen icinmi denetlyorsunuz ne dır bu fahiş fiyatlar duzcede pidenin içine altın tozunu koyacakları firincilar
Süleyman a ar 1 yıl önce
Allah belanızı versin
Ali Aydın 1 yıl önce
Biz zengin milletiz alırız sorun yok Düzce esnafı fakir pahalıya satmasını olmaz bizi başka şehirlerden alışveriş yapmaya mahkum ediyorlar sıra geldi pideye
Adapazarından hergün 1 araba gelecek gölyaka sapağına yumurtalı susamlı kıymalı nasıl isterseniz düzceli fırıncılarda arasın müşteriyi
Düzce li 1 yıl önce
Almayın veya yemeyin onlarda pişirmezler
Erdemm 1 yıl önce
Ben hiç almıcam ekmek yerim daha iyi fırsatçılığın daniskası
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
az bulutlu