banner851

banner955

GECE SAATLERİNDEN İTİBAREN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Düzce’de dün gece saatlerinden bu yana aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle 17 köy yolu ulaşıma kapandı. Düzce İl Özel İdaresi ekipleri tarafından gece saatlerinden bu yana yapılan çalışmalarda kapanan tüm köy yolları açılırken ekipler teyazkkuzda...

Düzce 22.01.2022, 11:22 22.01.2022, 16:37
2455
GECE SAATLERİNDEN İTİBAREN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Düzce’de dün gece saatlerinde başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışı, özellikle yüksek kesimlerde hayatı olumsuz etkiliyor. Yoğun kar yağışı nedeniyle merkeze bağlı 6, Cumayeri ilçesine bağlı 6 ve Gölyaka ilçesine bağlı 5 köy yolu ulaşıma kapandı.

Toplam 172 personel ve 67 araç ile kapalı köy yollarına müdahale eden Düzce İl Özel İdaresi ekipleri, tüm yolların  yeniden ulaşıma açılması için çalışmalar aralıksız devam ediyor.

İl Özel İdaresi ekipleri ayrıca, yoğun kar yağışı nedeniyle Düzce genelinde köy yollarını açık tutmak için teyakkuza geçti. Ekipler merkez, Akçakoca ve Yığılca başta olmak üzere tüm ilçelerdeki köy yollarında çalışmalarını sürdürüyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Tebriler 11 ay önce
Özel idare her yerde...muncurlu köy ile şallar koyleri arası mekik dokusu Greyder gece her kopu başında nöbet tuttular elleine sağlık bir maaş ikramiye verilmeli.karayollari ekipleri aliyomus ikramiye bu arkadaşlarda almali
Yeni Sayımız