banner851

banner614

GERÇEK SİLAHLA ATIŞ YAPTILAR

banner619

Düzce Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde göreve yeni başlayan ve tabanca taşıma yetkisi olan orman muhafaza memurları için atış eğitimi tamamlandı.

banner846
Düzce 20.07.2020, 14:47 21.07.2020, 09:47
4571
GERÇEK SİLAHLA ATIŞ YAPTILAR
banner844

Düzce orman işletme personeline yönelik atış eğitimleri sona erdi. Bolu Orman Bölge Müdürlüğü ve Düzce İl Emniyet Müdürlüğü arasında yapılan işbirliği ile 9 mm tabancaların kullanımına ait teorik ve uygulamalı eğitimler tamamlandı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğünde görevli Atış Eğitim personeli tarafından Cumayeri İlçe Emniyet Müdürlüğü atış poligonunda verilen eğitime İşletme Müdürü Turgay Kağan, işletme müdür yardımcıları ile Düzce Orman İşletme Müdürlüğü'nde görevli işletme şefleri ve orman muhafaza memurları katıldı.

Tabanca bakımlarının nasıl yapılacağı, tabancaların tekniğine göre nasıl taşınacağı ve muhafaza edileceği ile tabanca kullanmak zorunda kalındığında tekniğine uygun bir şekilde nasıl kullanılması gerektiğinin anlatıldığı eğitime 70 personel katıldı.

Yetkililerce yapılan açıklamada, bu eğitimin hedefinin; özellikle ateşli silahların sebep olacağı kullanım hatası kaynaklı, olası kazaların önüne geçilerek yaralanma veya daha üzücü olayların yaşanmasının engellenmesi olduğu bildirildi.

Yorumlar (2)
Oktay 12 ay önce
İyide ormancı olarak bayanların ve kızların ne işi var bu meslekte Bu işin sonu köyü olabilir ormanda ayı çıkar domuz çıkar Allah kurtarsın şimdiden
Djdjfj 12 ay önce
Ne kadar torpilli varsa doldurun kadrolara çaktırmadan emi. Bunlar son demleriniz..
19°
hafif yağmur