banner615

banner614

banner701

HAYVAN SEVER VATANDAŞTAN DUYARLI DAVRANIŞ…

banner619

Sokağa Çıkma Yasağı nedeniyle aç ve susuzlukla karşı karşıya gelen sokak hayvanları gönüllü hayvan sever vatandaşlar tarafından besleniyor. Düzce’de Sokak hayvanlarını beslemek için özel izin alan Sibel Atağ isimli bir hayvan sever, sokak köpeklerini mama ve et vererek besledi.

Düzce 24.05.2020, 14:30 25.05.2020, 10:58
2656
HAYVAN SEVER VATANDAŞTAN DUYARLI DAVRANIŞ…

Koronavirüs tedbirleri kapsamında, Arife Günü ve Ramazan Bayramını kapsayan 4 günlük sokağa çıkma yasağı, özellikle sokak köpeklerini açlık ve susuzlukla karşı karşıya getirdi.

Düzce Belediyesi Sokak köpeklerinin yoğun yaşadığı bölgelere kuru mama koyarak, köpeklerin aç kalmasını önlerken, duyarlı hayvan sever vatandaşlar da sokak köpekleri için harekete geçti.

Düzce Valiliğinden Sokak Köpeklerini Beslemek İçin Özel İzin Aldı

Düzce’de Filiz Atağ isimli hayvan dostu bir vatandaş, sokak köpeklerinin sokağa çıkma yasağı nedeniyle aç ve susuz kalmamaları için, Düzce Valiliğinden özel izin alarak, sokak köpeklerini besledi.

Konu ile ilgili Öncü Haber Muhabirine açıklamalarda bulunan Atağ, “Arkadaşlarımla birlikte sokağa çıkma yasağı öncesinde, dolapları et ile doldurduk. Sokak hayvanları sokağa çıkma yasağı nedeniyle beslenemiyor. Bu yüzden, sokak köpeklerinin aç kalmamaları için onları besliyoruz. Hayvanları bu zor günlerde aç bırakmayan tüm hayvan dostlarına teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorumlar (10)
Ibrahim 6 ay önce
Maskenizi taksaniz daha hoz olurdu
Tesekkurler
D.A. 6 ay önce
Onlarda bizim yaşamımızın bir parçası, yardımcı olmak biz insanların görevi zira Yüce Allah bu doğayı ve iç ndekileri biz insanlara emanet etti. Elleriniz dert görmesin Filiz Hanım
Mısra 6 ay önce
Harikasınız Filiz Hanımmmm....Hakkınız kolay kolay ödenmez....
Elif M 6 ay önce
Filiz abla senelerdir bu şekilde zaman zaman büyük güçlüklerle de karşılaşsa da yılmadan hepimize örnek olan muhteşem bir kadın
Nurhan büyükuçar 6 ay önce
Allah sonsuz iyilikler versin.ne mücadelelerle bakıyorsun,bakıyoruz bu mazlumlara.helal sana filiz atağ.
CAN.D 6 ay önce
BIRAVO AVRUPADAN GELEYIM YINE UGRAYACAM YANINA GERCEK HAYVAN SEVER
kafes dövüşçüsü 6 ay önce
ciğer verseydin iyiydi
Galip Soyalp 6 ay önce
Sibel hanım bayramınız kutlu olsun.Sizi tebrik ederiz.Kalıcı konutlarda naçizane bizlerde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık