banner851

banner614

HEM SHOW YAPTI, HEM YEMEK PİŞİRİP DAĞITTI

Masterchef yarışmasıyla ünlenen Murat Özdemir, Düzce’ye gelerek hayırsever Demir Kutlu ve Sevinç Demir Kutlu ailesi adına Camikebir Mahallesi’nde pilav ve tavuk pişirip vatandaşlara ikram etti. İkram sırasında kendine özgü showlar da sergileyen, çalan klarnet ve davul eşliğinde mahalle halkıyla eğlenen Masterchef Murat, bu tür organizasyonların memleketi Bolu’da ve diğer şehirlerde devam edeceğini ifade etti.

banner619
Düzce 30.09.2021, 15:57 30.09.2021, 18:50
5383

Masterchef yarışmasıyla ünlenen ve bazı olaylarla gündeme gelen Murat Özdemir önceki akşam Düzce’ye gelerek, Camikebir Mahallesi’nde hayırsever Demir Kutlu- Sevinç Demir Kutlu adına kendi elleriyle pilav ve tavuk pişirerek mahalle halkına ikram etti.

Kendine özgü hareket ve showlar da yaparak çalan klarnet ve davul eşliğinde  oynayan, mahalle halkına da ayak uyduran Masterchef Murat, bir yanda sokak ortasına koyduğu ocakta pişen yemekleri de kontrol etmeyi ihmal etmedi.

Masterchef Murat, Öncü TV mikrofonlarına da özel açıklamalarda bulundu. Bu ikramın Kutlu ailesi adına yapıldığını söyleyen Özdemir, “Bu ikramlar bugün Düzce’deydi. Gittiğimiz yerlerde soruyoruz, burası içinde sorduk, mahalle muhtarı ve dernek başkanı bizi buraya yönlendirdi. Daha sonra Bolu’ya gidip ikramda bulunacağız. Daha sonra başka şehirlerde de devam edecek. Rize’ye kadar devam edecek ve bu ilde son bulacak.” dedi.

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (9)
Yazık. 2 hafta önce
Psikolojik sorunları bitmiş mi bunun? Papağana neler yaptığını biz daha unutmadık. Bir de bunu hala fenomen yapmanın peşinde olanlara yazıklar olsun.
Kenan 2 hafta önce
Diyecek söz bulamadım malesef
halk 2 hafta önce
haber değeri yok.
cash81 2 hafta önce
öncü haber le aynı kafadalar goy goycular
Tufan 2 hafta önce
Eee sonuc..
Ozi 2 hafta önce
Haber işte nasıl bir sonuç bekliyorsun ki
Vatandaş 2 hafta önce
Askere, polise küfür eden bu haysiyetsiz herifi Düzce ye geldi diye haber yaptınız utanmadan he.. Yazıklar olsun...
GEREKSİZ 2 hafta önce
Bir organizasyon için bu adamı çok mu aradınız acaba onca haberlerinden sonra show yapmasına müsaade ettiğini için sağolun tebrik ediyorum sizi
YAV 2 hafta önce
BU ADAMIN DA HABERİ YAPILIR MI YA. İŞKENCE YAPTI PAPAĞANINA, POLİSE KÜFÜRLER ETTİ. RÜŞVET VERMEYE ÇALIŞTI KALİTEYİ BELLİ ETMİŞ BU HABER!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın