banner851

banner955

İSTANBUL’DAKİ DÜZCELİLER İFTARDA BULUŞTU

İstanbul’daki Düzceliler, 3 yılın ardından salgın kısıtlamaları olmaksızın idrak edilen 11 ayın sultanı Ramazan ayında, İstanbul Düzceliler Derneği’nin organizasyonuyla düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, İstanbul'da yaşayan Düzceli yatırımcıların doğdukları topraklara yatırım yapmaya davet etti.

Düzce 13.04.2022, 17:30
1247
İSTANBUL’DAKİ DÜZCELİLER İFTARDA BULUŞTU

Metropol İstanbul’daki Düzceliler, 3 yılın ardından salgın kısıtlamaları olmaksızın idrak edilen 11 ayın sultanı Ramazan ayında, İstanbul Düzceliler Derneği’nin organizasyonuyla Üsküdar Belediyesi Prof. Dr. Raşit Küçük Gençlik ve Spor Merkezi’nde düzenlenen iftar programında bir araya geldi.

Programa; İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Edirne eski Valisi Dursun Ali Şahin, Cumhurbaşkanı Danışmanı ve Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin katılım sağladı.

‘Gayemiz İstanbul'daki Düzcelileri tanıştırmak’

İftar programında konuşan İstanbul Düzceliler Dernek Başkanı İlyas Çelebi, “Pandemi nedeniyle yapılmayan iftar buluşmalarının bu yıl yapılmasından, hemşerilerimizle buluşmaktan mutluluk duyuyorum. İstanbul Düzceliler Derneği olarak hiçbir menfaat gözetmeksizin sadece Düzce’nin ortak paydasında buluşanların oluşturduğu bir kurumdur. Gayemiz İstanbul'daki Düzcelileri tanıştırıp, kaynaştırmak ve sorunlarına çözüm bulmaktır.”  ifadelerini kullandı.

‘Düzce’ye yatırım yapın’

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şahin, Düzce Organize Sanayi Bölgelerinin büyümeye devam ettiğini belirterek, İstanbul'da yaşayan Düzceli yatırımcıların doğdukları topraklara yatırım yapmalarına da dikkat çekti. Düzceli iş insanlarını Düzce'ye yatırım yapmaya davet etti. Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar (3)
biln. 9 ay önce
keşke kendisi de istanbuldaki varlıklarını düzceye yatırım olarak yapsa sayın şahin :)))
Tatar ramazan 9 ay önce
Derneğin bir faydası yok.
Reklam işine yarıyor.
cash81 9 ay önce
olur olur
Yeni Sayımız