banner851

banner955

İŞYERİ SAHİPLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Düzce Kent Konseyi, Kent Estetiği Çalışma Grubu üyeleri; İstanbul Caddesinde işyerlerinin dış cephe kaplamalarını yaptıran ve tabelalarını yenileyerek kentin gelişimine değer katan esnaflara, nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretlerde Düzce Kent Konseyi üyeleri dış cephe kaplamaları ile tabelalarını değiştiren esnaflara, teşekkür belgesi takdim etti.

Düzce 21.10.2022, 13:00
1518
İŞYERİ SAHİPLERİNE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün talimatlarıyla Düzce Belediyesi tarafından 'Kentin Kalbinde Büyük Dönüşüm' sloganıyla başlatılan, İstanbul Caddesindeki altyapı ve üstyapı çalışmalarını tamamlandı.

Projenin son etabında caddede işyeri sahibi olan esnaflar dış cephe kaplamaları ve tabelaları ile kentsel bütünlüğü tamamlayarak, İstanbul Caddesinin modern bir görünüme kavuşturdu.

Düzce Kent Konseyi tarafından yapılan açıklamada, “Pandemi gibi zorlu bir sürecin ardından toplumsal yaşam alanlarımızda fark yaratan, kalite ve estetik katan, bütünsel bir çalışmaya destek sunan, katkı sağlayan esnaflarımıza Düzce Kent Konseyi olarak çok teşekkür ediyoruz” denildi.

banner844
Yorumlar (3)
CAN 2 ay önce
BENZININ FIYATI 25 TL OLURMU YA AVRUPADA YASIYORUM YAPIN ORDAKIGIBI 2 TL NIYE YAPMIYORSUNUZ HE HERKEZ MUTLU OLUR BENDE
CAN 2 ay önce
Evet Güzel oldu SORUM SU Corbaci Mülaimin karsisindaki ATIL BERBART DEPREMDE HASARLI BINALAR NE OLACAK ILLA BIDAHA DEPREMMI OLSUN KIM BU REZIL DURUMA EL ATACAK
ADEM KILIÇ 2 ay önce
biraz resim ekleyebilirsiniz nasıl olmuş diye bizde görmüş oluruz
Yeni Sayımız