banner851

banner614

İYİ PARTİLİLER SALONU TERK ETTİ

banner619

Düzce Belediye Meclisi Ağustos Ayı 2’inci toplantısı, Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıya Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı’nın mazeret bildirip katılmaması nedeniyle Güler Güneş Başkanlık etti. Bu durumu protesto eden İYİ Partili Meclis Üyeleri salonu terk etti.

banner846
Düzce 11.08.2020, 14:58
1622
İYİ PARTİLİLER SALONU TERK ETTİ
banner844

Düzce Belediye Meclisi Ağustos Ayı 2’inci toplantısı Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Toplantıyı, Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı’nın izinli olarak katılmaması nedeniyle AK Partili 2’inci Başkan Vekili Güler Güneş yönetti. İYİ Partili Meclis Üyeleri Toplantıya Güneş’in Başkanlık etmesine “Belediye Meclisinin düştüğü duruma bakın” diyerek tepki gösterdi ve salonu terk ettiler.

Toplantı çıkışında konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Oğuz Özyiğit, “Hakkında birçok şaibenin olduğu bir insanın Meclis toplantısını yönetmesini kabul etmiyoruz. Bu nedenle salonu terk ettik” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI 

Yorumlar (5)
akp li seçmen 13 ay önce
iyi partililer terk ettiyse haklılardır çünkü son zamanlarda yaptıkları çoğu doğru icraatler olup yakından takip ediyoruz.
mehmet özcan 13 ay önce
mazeret dolu sadece iyi partililer mi, terk etti diğerleri, nerede
Hasan 13 ay önce
Kadınları ötekileştiremezsiniz. Feminizm kazanacak !
Çelebi 13 ay önce
Çokta tın.Bunlarin sadece adı iyi....tribünlere oynayanlar
Ersin C. 13 ay önce
Hakettiler isabet olmuş iyi yapmışlar daha dünün temizlikçi güleri şimdi vekil evet herkes sınıf atlayabilir ama bunun kadar gözü dönmüşünü bu düzce az gördü İthal Ayşe Keşirin tetikçisi İşi gücü hizmet değil milletin ekmeğiyle yeri yurduyla Olan bu basit örümcek kafalı kadınlar gibi makam ve parayı sonradan görenlerin şerrinden korusun