banner851

banner955

KADINLAR KUR’AN-I KERİM’İ ÖĞRENECEK

Karaca Mahallesi Kuba Camii altında bulunan bölüm Düzce Belediyesi ve hayırseverlerin katkılarıyla kadınlar için Kur’an Kursuna dönüştürülerek Düzce İl Müftülüğünce düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Düzce 31.03.2022, 11:33
792
KADINLAR KUR’AN-I KERİM’İ ÖĞRENECEK

Karaca Mahallesi Kuba Camii altında bulunan bölüm Düzce Belediyesi ve hayırseverlerin katkılarıyla kadınlar için Kur’an Kursuna dönüştürülerek Düzce İl Müftülüğünce düzenlenen törenle hizmete açıldı. Düzenlenen açılış törenine, İl Müftüsü Rüstem Can, Eski Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli ve vatandaşlar katıldı.

İl Müftüsü Rüstem Can açılış öncesi yaptığı konuşmasında kursun inşasına göstermiş oldukları maddi ve manevi değerli katkılarından dolayı Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye ve hayırsever vatandaşlara teşekkür etti.

Açılışta konuşan Gösterişli ise, “Çocuklarımıza ve kadınlarımıza dinimizin ve ahlakımızın aktarılacağı bu güzel eğitim ve ilim yuvasının yapımında emeği geçenlere, maddi manevi destek veren Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ediyorum. Rabbim hayırlarını kabul etsin” diye konuştu.

Ardından Karaca Kuba Camii Kadın Kur’an Kursu İl Müftüsü Can’ın yaptığı dua ve topluca kesilen kurdeleyle hizmete açıldı.

Yorumlar (9)
Yorumcu 9 ay önce
Camiler kuran kursları akp nin seçim bürosuna donduruldu
Yorumcu 9 ay önce
Kuranı arapça okuycaklar ama Allah ne istiyor okuduğu ayetlerde anlamiycaklar.bir de bol bol akp propagandası yapilir
MIGHTY 9 ay önce
Kul hakkı nedir çok çok iyi öğretin.Kul hakkı yiyenlere Yüce Allah’ın adaletinin er geç tecelli edeceğini ve onları yok edeceğini üstüne basa basa söyleyin.
Tatar ramazan 9 ay önce
Okul açan yok.
Okul da günahlarınızı siler.
halk 9 ay önce
kuranı anlama kursu açın...Açınki insanlar ne okuduklarını öğrensinler..
akif 9 ay önce
israfı ve devlet malını verimli kullanmayıda....
Anıl 9 ay önce
Haramı helali dürüstlüğü ve adaleti iyi öğretin
Gurhan 9 ay önce
Yanlis mi demis avni kimsenin dinine namazina laf atan yok olamazda neden bu kadar kotu kalplisiniz
Avni 9 ay önce
Namazi.Kurani.edep Ahlaki ve kisacasi Muslumanca yasamayi deilmi??sende ve ailende bunlar carmi..Unutmaki bunlari yasayan musluman ornek Muslumandir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız