banner851

banner614

KONTROL NOKTALARINDA DENETİMLER SÜRÜYOR

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ülke genelinde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına Düzce'de büyük oranda uyuluyor. Şehir içi ulaşımın ana arterleri boş kaldı.

banner619
Düzce 27.12.2020, 13:00
2125
KONTROL NOKTALARINDA DENETİMLER SÜRÜYOR

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ülke genelinde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Düzce’de cadde ve sokaklar sessizliğe büründü.

Hafta içi adeta insan seli yaşanan İstanbul ve Gaziantep caddeleri başta olmak üzere birçok cadde ve sokak kısıtlama ile birlikte yerini sakinliğe bıraktı.

Salgını kontrol altında tutmak ve vaka sayılarını azaltmak hedefiyle uygulanan sokağa çıkma yasağı doğrultusunda, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından şehrin dört bir yanında oluşturulan kontrol noktalarında denetimler sürüyor.

Düzce genelinde pazar gününün ilk saatlerinde polis sorumluluk bölgesinde kısıtlamaya yönelik herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması kurallara büyük ölçüde uyulduğunu gösterdi.

banner844
Yorumlar (5)
adamın teki 10 ay önce
kalıcı konutlarda parkları denetleyin ey yetkililer. çocuklar parkta, polis ara sokaklarda niye devriye atmıyor, illa şikayet mi edelim.
Duzmetek 10 ay önce
Siz birde gelin Metek Tokiyi gorun sokaklar boşmu...sanki normal bir gun parklar sokaklar dolu.Salgini yaymaya devam.Olan kurallara uyup evde olanlara oluyor.Toplumsal bilinç olmadıktan sonra yasak ne kadar etkili olur...
Konuralpli 10 ay önce
Konuralp bölgesindede denetim yapılsa çok gezen var kAğıdım var deyip işle alakasız herkes geziyor
Sema 10 ay önce
Polis gitti herkes yine sokağa çıktı
O sema 10 ay önce
Siz bir de gelin de Metek TOKİ’yi görün herkes dışarda parklard