banner614

KURUM KÜLTÜRÜNÜN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLIYOR

banner619

Sosyal, yenilikçi ve dinamik üniversite anlayışında öncü yükseköğretim kurumu olan Düzce Üniversitesi, 2020-2021 Akademik Yılı’nda da Logo Günü etkinliğini devam ettirerek kurumsal kimlik alanında adından söz ettiriyor.

banner846
Düzce 03.10.2020, 10:35
783
KURUM KÜLTÜRÜNÜN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLIYOR
banner844

Düzce Üniversitesi’nin tüm yerleşkelerinde ve birimlerinde dördüncüsü gerçekleştirilen etkinlikte üniversite yönetimi, akademik ve idari personeller ve öğrenciler başta olmak üzere mensuplar, üniversiteye ait logolu kıyafetleri giyerek ve logolu ürünleri kullanarak kurumsal kimlik ve kurum aidiyeti konusunda farkındalık oluşturdu.

Her ayın ilk Cuma günü gerçekleştirilen etkinlikte Düzce Üniversitesi mensupları, anlamlı bir dayanışma örneği göstererek kurum kültürünün gelişmesine de katkı sağlıyor. Üniversitenin tanıtımını yaparak örnek birliktelik sergileyen mensuplar, aynı zamanda Düzce Üniversiteli olmanın gururunu yaşıyor. (İHA)

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (1)
Doktor Hakan 9 ay önce
Rektörlük personellerinin tek yaptıkları içi çay kahve ve muhabbett. Arada gelen evrakları imzalıyorlar. Boşluktan kendilerine ne işler buluyorlar, logo günü. Hastanede çalışanlar kovidle boğuşurken onlar eğlensin. Aynı kurum aynı maaş biri canla başla çalışıyor, biri lay lay lom. Nerde adalet