banner851

banner614

MAHALLELER PARKLARLA DONATILIYOR

Düzce Belediyesi çocuk parkı olmayan mahalle kalmayacak sloganı ile başlattığı kampanya ile bir mahallede daha oyun parkı oluşturdu. Darıcı Mahallesi Aziz Yıldırım Bulvarı üzerinde çocuk parkını yapan Düzce Belediyesi diğer mahallerde de yeni park alanları oluşturacak.

banner619
Düzce 09.09.2021, 15:40 09.09.2021, 16:24
2263

Darıcı Mahallesi Aziz Yıldırım Bulvarı üzerinde mahalle sakinlerinin nefes alacağı ve çocukların oyun oynayacağı yeni bir park hizmete alındı.

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir yanına yeni parklar kazandırırken bir yandan da eskiyen park mobilya ve gruplarını yeniliyor.

Müdürlük ekipleri son olarak Darıcı Mahallesi’ne yeni bir oyun parkı yaptı.

ÇEVRESİ KAPATILDI

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çocukların oyun oynarken güven içinde olmaları amacıyla parkın etrafını çitlerle kapattı. Ekipler, sadece çocukları değil yetişkinleri de düşünerek fitness aletlerini parkın içine yerleştirdi.

banner844
Yorumlar (8)
Liyakatsizler 6 gün önce
Her yere park var yetim evlat Konuralp e yok ne diyeyim ki daha çocuklar park yüzü görmeden büyüdüler...
Fatossş orm 1 hafta önce
Evet 41 yaşındayım benim cocuklugumdada şehir mezarlığının ordaki mahallede park yoktu torunum olcak hâlâ yok yetkililere bende sesleniyorum orayada yapılsın park sokak araları dar mahalle çocuklar oynarken komşuların camına arabasına vuruyorlar lar topları komşular kavga ediyorlar lütfen acilen yapılsın yeni yeni binalarda çoğaldı çocuklar da fazlalaştı ilgililer ilgilensin ricanederim
Fatih 1 hafta önce
Verilen hizmetler için teşekkürler ancak çocukların eğlenmesi, gelişmesi için bu yapıların asayiş kontrolü maalesef yapılmıyor koçyazı mah halı sahanın yanındaki park tinerci yuvası aydınlatma yok bakım yok hapishane gibi yuksek duvarlara sahip park demeye diliniz varmaz
Kasabalı 1 hafta önce
Bir gün konuralp ten bir mahalle de duyarız inşaAllah
HELAL MUHTAR 1 hafta önce
Helal olsun yavuz muhtarımıza kral adamsın adamın dibisin önce mahallemizi iskiden kurtardın şimdi de park yaptırdın. Adamsın adamm.
Vatandaş 1 hafta önce
İpsiz sapsizlar yüzünden çocukları parka goturemiyoruz
HELAL MUHTAR 1 hafta önce
Helal olsun yavuz muhtarımıza kral adamsın adamın dibisin önce mahallemizi iskiden kurtardın şimdi de park yaptırdın. Adamsın adamm.
Faruk ŞENGÜL 1 hafta önce
Şehir mezarlığı karşısında'da bir mahalle var yetkililere duyurulur