banner851

banner955

METEOROLOJİ ÖZELLİKLE SABAH VE GECE UYARISI…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son raporuna göre yarından itibaren artacak olan hava sıcaklıkları nedeniyle Düzce’de 5 gün boyunca sisli ve puslu hava hüküm sürecek. Genellikle sabah ve gece saatlerinde görülecek olan sis ve pus hadiselerinin görüş mesafesinde azalmaya sebep olacağı tahmin edilirken vatandaşlar da uyarıldı.

Düzce 03.11.2021, 14:22 03.11.2021, 16:25
1442

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son hava tahmin raporuna göre perşembe gününden itibaren hava sıcaklıkları yurt genelinde artarak mevsim normallerinin üzerine çıkacak. Artan sıcaklıklarla birlikte Düzce, Çankırı, Kırıkkale, Bolu, Karabük, Zonguldak ve Bartın’da 5 gün boyunca sisli hava etkisini gösterecek.

Sabah ve gece saatlerine dikkat!

Genellikle sabah ve gece saatlerinde görülecek olan sis ve pus hadiselerinin görüş mesafesinde azalmaya sebep olacağı tahmin ediliyor. Sis ve pus hadislerinin pazartesi akşam saatlerinden sonra etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Vatandaşlar uyarıldı

Meteoroloji, bölgede yaşayan vatandaşları “Meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınlayacağı güncel tahmin ve uyarıları takip etmeleri önem arz etmektedir.” cümleleriyle uyardı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (1)
Akpli 1 yıl önce
Hava kalitemiz rezalet ! Eyyy Düzce’li kardeşim ; gece balkona bi çıkın bakalım resmen pislik soluyoruz !! Belediye başkanı pardon bakanımız havayı düzeltmek için ne yapmış ??
Yeni Sayımız