banner851

banner955

MİLLET BAHÇESİNDE O HİZMET ÜCRETSİZ…

Düzce Belediyesi tarafından 29 Ekim Cuma günü hizmete açılan, şehrin uğrak noktalarından biri haline gelen Millet Bahçesinde, ücretsiz internet hizmeti verilmeye başlandı.

Düzce 05.11.2021, 15:16 05.11.2021, 17:42
4752

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ‘nün vizyon projelerinden biri olan Anıtpark, Avni Akyol ve İnönü Parklarının birleştirilip Millet Bahçesi haline getirilerek açılmasıyla Düzce yeni bir yaşam alanı kazanmış oldu.

34 bin metrekarelik bir alanda oluşturulan ve içerisinde yeşil alanı, Millet Kıraathanesi, yürüyüş parkurları, çocuklar için oyun grupları ve dinlenme alanlarıyla dikkati çeken Millet Bahçesi'nde internet hizmeti de sunulmaya başlandı. Millet Bahçesinin her noktasında rahatlıkla kullanabilecek olan internet erişimi sayesinde vatandaşlar çağın gereksinimlerine uygun olarak bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilecek.

VATANDAŞLAR ŞEHRİN CAZİBE MERKEZİNDE KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRECEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Millet Bahçesinde vatandaşların keyifli zaman geçirmesi için tüm detayların düşünüldüğünü kaydederek, “Vatandaşlarımızın en sevdiği mekânlardan biri haline gelen millet bahçemizi, kısa süre önce hizmete açtık. Millet Bahçesi, yeşil alanlarından yürüyüş alanlarına, oyun ve park alanlarına kadar 7’den 70’e tüm halkımız için ideal bir adres haline geldi.

Şehrin yeni cazibe merkezinde halkımıza yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Millet bahçesine gelen vatandaşlarımızın internet erişimini de düşünerek ücretsiz Wİ-Fİ hizmetimizi hizmete sunduk. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

banner844
Yorumlar (9)
YAVUZ0881 1 yıl önce
Al san cazibe yaparsın da şüphem yok orayı komple betona yada harca göldeydin daha iyi bir estetik olurdu betona sizin zihniyetiniz yabancı DEĞİL
Sadece insan 1 yıl önce
WC ücretsiz olmazsa hiç birşey in kıymeti yok. İnternetsiz olur ama WC siz olmaz.
C. 1 yıl önce
Yani basimizda ki buyuksehirde bile sosyal tesislerde cay 1 tl wc ve internet ucretsiz..Ekrem İmamoglu.
Kaya 1 yıl önce
Çay kek çorba ucretsiz olacakti ne oldu o is
can 1 yıl önce
SAYIN BASKAN ESKI SANIYIYI YIKIP ORAYA BÜYÜK AVM ÖYLE KÜCÜCÜK KAFESGIBI KREM PAR DEYIL ISTANBULDAKILERGIBI BÜYÜK VE YANINDA FITNES SALONU MODERN VE YANINDA CAY BAHCELERI
Harbi Adam 1 yıl önce
biz sadece beton görüyoruz iyide kardeşim bahçe nerde ?? park nerde ??
Düzce 1 yıl önce
Nasıl çalıştığını yazsaydınız ya Öncü. Tam haber yapın
murteza yılmaz 1 yıl önce
afganların stres atarken aileleri ile ücretsiz görüşmesini de unutmamış başkanımız. vatandaşlarımız derken eksik olmuş.
Meraklı Düzceli 1 yıl önce
Hamit Kaplan Olimpiyat Kavşağı ile ilgili hiç haber yapılmayışının bir nedeni var mı ? Olimpiyat kavşağı haber değeri taşımıyor mu ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız