banner851

banner955

NEZİH BİR ORTAMDA KALİTELİ HİZMET

Öncü Medya Grubu ailesi, sunduğu kaliteli hizmeti ile geniş bir müdavim kitlesine sahip olan 380 Kafe’de düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Düzce 12.09.2020, 12:42 13.09.2020, 13:44
1548
NEZİH BİR ORTAMDA KALİTELİ HİZMET

Öncü Medya Grubu ailesi, Düzce’nin nezih ve gözde mekanı 380 Kafe’de düzenlenen kahvaltı programında birlik ve beraberliklerini pekiştirdi.

Kahvaltı programına Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Öncü Medya Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Cahit Üstüner başta olmak üzere, Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canan Üstüner ve gazete personeli ile haber merkezi, reklam servisi ve ana kumanda çalışanları katıldı.

Kaynaşma etkinliğine ev sahipliği yapan 380 Kafe’de koronavirüs salgınına karşı gerekli önlemlerin alınması memnuniyetle karşılanırken, birbirinden leziz yemekleri ve akşamlara renk katan canlı müzik performansları ile Düzceliler, keyifli ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile ağırlanıyor.

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal, 380 Kafe işletmecisi Samet Gonca  nezdinde kahvaltı organizasyonundaki leziz sunumlar ve güler yüzlü hizmet için işletmeci ve çalışanlarına teşekkür etti.

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (3)
düzceli 2 yıl önce
bırakın kahvaltıyıda kervan kavşağında ki yolun bozukluğunu çekin. hayrına bi asfalt atsınlar.
Doktor 2 yıl önce
Hocam arada sosyal mesafe yok
Taraflı Öncü 2 yıl önce
banner reklamı verene haber ücretsiz mi ?
24
açık