banner851

banner614

O AİLEYE POLİSTEN YARDIM ELİ

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya ve polis ekiplerinin katıldığı maske dağıtımı sırasında Ağa Mahallesi'nde karşılaştıkları 3 engelli çocuğu bulunan aileye kayıtsız kalamadı. Verdiği talimatla çocuklar için hazırlanan paketler polis ablaları tarafından çocuklara teslim edildi.

banner846
Düzce 05.09.2020, 16:00 05.09.2020, 15:55
2293
O AİLEYE POLİSTEN YARDIM ELİ
banner844

Ağa Mahallesi'nde yapılan uygulama Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve polisler katılmıştı.

Uygulama sırasında Ağa Mahallesi’ni sokak sokak gezen Emniyet Müdürü Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Albay Çetinkaya ve polisler hem sokakta oynayan çocuklara hem de evlerinde duran mahalle sakinlerine maske dağıtmıştı. Maske dağıtımı sırasında bir evde 3 engelli çocuğa bakan kadını gören Mehmet Ali Akkaplan, duruma kayıtsız kalamadı. Engelli çocuklar için içinde temizlik malzemeleri, oyuncaklar ve maske bulunan paketler hazırlanması ve aileye verilmesi talimatı verdi. İl Emniyet Müdürü Akkaplan'ın talimatının ardından hazırlanan paketler 3 engelli çocuğa Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından ulaştırılırken aileye de hazırlanan temel ihtiyaç ve temizlik malzemelerini bulunduğu paketler verildi.

(İHA)

Yorumlar (3)
Recep Peker 12 ay önce
Bizim askerimizde polisimizde gerçekten çok merhametli inançlı onlar bizim geleceğimiz
düzce 12 ay önce
illa göze mi sokacaksınız yaptığı şey anormal birşeymiş gibi nerden haber alıp da oraya gittiniz acaba bi şey yapıyorlarsa gizli yapsınlar
Ormancı 12 ay önce
belki bu haber vesilesiyle başka ihtiyaçlarıda yardımda bulunmak isteyen ihtiyaç sahibi arayan vatandaşlar tarafından görülür.