banner851

banner614

OLAY YERİNDE İNCELEMEDE BULUNACAKLAR

AK Parti heyeti selden zarar gören bölgeleri ziyaret etmek üzere  bugün Düzce’de olacak. Sakarya, Zonguldak ve Kocaeli milletvekilleri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısının aralarında bulunduğu heyet AK Parti İl Binasında gerçekleşecek buluşmanın ardından sel felaketinde zarar gören ilçelerde incelemelerde bulunacak. 

banner619
Düzce 19.07.2019, 09:00 19.07.2019, 12:09
2600
OLAY YERİNDE İNCELEMEDE BULUNACAKLAR

 AK Parti Genel Merkezi’nin koordinasyonunda bir heyet bugün Düzce’yi ziyaret edecek.

19 Temmuz 2019 (bugün) saat 10.00’da AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nda buluşacak olan heyet, Cumayeri, Gölyaka ve Akçakoca’da selden zarar gören köyleri yerinde inceleyecek.

Ziyareti gerçekleştirecek olan heyette, Sakarya milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek ve Recep Uncuoğlu, Zonguldak milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar ve Kocaeli milletvekilleri Cemil Yaman,  Mehmet Akif Yılmaz ve Emine Zeybek'de bulunacak. 


AK Parti heyeti selden zarar gören bölgeleri ziyaret etmek üzere bugün gerçekleştireceği Düzce ziyaretinde, Düzce ilimizde 17 Temmuz 2019 akşam saatlerinde başlayan yoğun yağış nedeniyle meydana gelen afet sonrası bölgede incelemelerde bulunacak.

Haber: H. DURNA

banner844
Yorumlar (2)
Osman Tunc 2 yıl önce
Neden Düzceli milletvekilleri yok? Çok ilgin değilmi?
görüntü olsun diye 2 yıl önce
eli boş gelen boşuna gelip de milleti işinden gücünden etmesin, düzceyi iklim değişikliği programına dahi almadılar, şimdi ne için gelecekler, zaten bizim siyasilerimiz de görüntü olsun peşindeler, bişey isteyemezler.