banner851

banner955

‘ÖNCÜ TV’NİN DÜZCE’YE KATKISINI GÖRMEKTEYİM’

Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, Öncü Televizyonu’nun 28. kuruluş yıldönümünü kutlamak üzere Öncü Medya Grubu’nu ziyaret etti. Şen, göreve başladığı günden bu yana Öncü Medya’yı takip ve takdir ettiğini belirterek nice yıllar diledi.

Düzce 22.02.2022, 14:30 22.02.2022, 17:48
727
banner1032

Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen, Öncü Televizyonu’nun 28. kuruluş yıldönümünü kutlamak üzere Öncü Medya Grubu’nu ziyaret etti. Genel Sekreter Şen’i Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ağırladı.

‘Dördüncü güç medya’

Düzce’de göreve başladığı günden bu yana Öncü Medya’yı takip ve takdir ettiğini belirten Genel Sekreter Şen, “Düzce’ye atanalı 2.5 yıl oldu. Atandığım günden bu yana Öncü Medya’yı takip ediyor ve Öncü TV’yi izliyorum. Demokrasinin 3 kuralı var. Yasama, yürütme ve yargı. Dördüncüsü de bağımsız radyo, televizyon ve medyadır. Bu noktada da Öncü Medya’nın bağımsız ve tarafsızlığını izleyip gözlemledim. Demokrasimize ve Düzce’ye katkıları olduğunu görmekteyim. 28. yılını kutluyorum. Daha nice 28. yaşlara kavuşmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

banner844
Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu