banner851

banner955

ÖZLÜ, BAKANLIKTA TEMASLARDA BULUNDU

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, başkent Ankara’da Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’u ziyaret ederek kentte kültürel yaşama dair çalışmaları anlattı. Özlü, Düzceliler’in uygun fiyata kaliteli oyunları izleyebilmeleri için Düzce’ye ‘Devlet Tiyatroları Sahnesi’ talebini de Bakan Yardımcısı Yavuz’a iletti.

Düzce 11.04.2022, 10:24
206
ÖZLÜ, BAKANLIKTA TEMASLARDA BULUNDU

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile birlikte Bakan Yardımcısı Yavuz ile bir araya gelen Başkan Özlü, Düzce’de kültür ve sanat yaşamını canlandırmak adına yaptıkları çalışmaları anlattı.

Düzce’ye ‘Devlet Tiyatroları Sahnesi’ talebi

Ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulunan Özlü, “Sayın bakan yardımcımızı ziyaret ettik. Şehrimizin kültür ve sanat faaliyetleri noktasında yapılan çalışmaları ve bundan sonrası için öngördüğümüz hususları değerlendirdik. Düzce’ye ‘Devlet Tiyatroları Sahnesi’ açma talebimizi de ilettik.” diyerek Düzceliler’in uygun fiyata kaliteli oyunları izleme fırsatı bulmalarına dair çalışmaları olduğunu kaydetti.

Konuralp’teki çalışmalar ana gündemlerden…

Konuralp’te devam eden kazı çalışmalarının da toplantının önemli bir gündem maddesi olduğunu kaydeden Özlü, “İlimiz turizminin geliştirilmesi başta olmak üzere Konuralp Antik Kenti’nde devam eden kazı çalışmalarımız ve Mutfak Sanatları Merkezi özelinde bilgi alışverişinde bulunduk. Düzce adına sayın bakan yardımcımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi. Ziyaretin sonunda Başkan Özlü, Bakan Yardımcısı Özkan Yavuz’a kentin töresel yemeklerini içeren ‘Düzce Yemekleri’ kitabını hediye etti.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız