banner851

banner614

ÖZLÜ: PIRIL PIRIL BİR DÜZCE OLACAK

“Düzce bizim evimiz” diyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin tüm mahallelerini kapsayan temizlik seferberliğini bugün başlattı. Belediye personelinin katılımıyla yapılan Bahar Temizliği’nde şehrin sokakları çöplerden temizlenirken, Başkan Özlü, vatandaşları da kampanyaya destek vermeye davet etti.

banner619
Düzce 20.04.2019, 14:27 21.04.2019, 20:31
2295

Düzce Belediye Başkanı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü bugün çalışma yeleğini giydi ve belediye personeli ile birlikte “Bahar Temizliği Kampanyası”nı başlattı.Düzce Belediye Meydanı’nda başlayan etkinliğe, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Başkan Özlü’nün danışmanları, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları katıldı.Tüm Düzceliler’in bahar temizliğine davet edildiği örnek kampanya hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Belediye Başkanı Özlü, mahallelerin el birliği ile temizlenmesi çağrısında bulundu.“Düzce bizim evimiz”

“Bahar Temizliği Kampanyası” başlattıklarını belirten Özlü, gerçekleştirdikleri faaliyet hakkında şunları söyledi:

“Şehir Merkezi’mizdeki bütün mahallelerde, bütün cami bahçelerini, bütün mezarlıkları tertemiz yapacağız. Bu kampanyamız sadece bugün değil, Ramazan Bayramı’na kadar sürecek. Bir söz vardır, ‘Temizlik imandan gelir.’ Biz tertemiz, pırıl pırıl bir Düzce oluşturacağız. Bu nedenle göreve geldik. Bugünkü kampanyamız bu faaliyetlerin başlangıcı olacak. Karayolları Bölge Müdürü’müzle de konuştum. O da kendi sahasında çalışmalara katılacak. Düzce bizim evimiz. Bu yüzden hep beraber, bütün kurumlarımızla birlikte bu kampanyaya katılacağız.”“En önemlisi Düzcelilerin kampanyayı sahiplenmesidir”

Gerçekleştirilen kampanyaya katılım gösterilmesinin önemine vurgu yapan Başkan Özlü, ifadelerini şöyle sürdürdü:

“Okullar ve kamu kurumları bu kampanyaya katılacak. En önemlisi Düzcelilerin bu kampanyayı sahiplenmesidir. Onlar da bu kampanyaya katılacaklar ve hep beraber evimizi tertemiz yapacağız.”
 

 
 
Haber: İ.İ.AYDOĞDU

banner844
Yorumlar (26)
Bankomatçılar temizmi? 2 yıl önce
Düzce'nin temizlenmesi ancak Akp'nin belediyeden uzaklaşması ile olur...Bedava maaş alan Bankomatçı Akp'liler, Belediye ihalelerini şirkete alıp oradan yandaşa verenler ne oldu?
Halk 2 yıl önce
Inönü parkımızıda temizleyelim halk olarak rahat dolaşamıyoruz parkta dinlenemiyoruz yabancı kişiler varsanki girişte wc hic yakışmiyor
hüseyin 2 yıl önce
Başkanım bu bizim en temel sorunumuz, bu konuda radikal önlemler alınsa ve örnek teşkil edecek yaptırımlar uygulansa gelişigüzel sokaklara çöp atanlar çocuklarımız için olumsuz bir görüntü veriyor ,okullarda ciddi eğitimler verilebilse pırıl pırıl Düzce hayali neden olmasın
Duzceli 2 yıl önce
Şikayet her gün şükür hiç yok yapılan yorumlar da sen bunlara aldırma başkan
Gaba 2 yıl önce
VAllahi güzel başkanım Allah utandırmasın.
fark var 2 yıl önce
Fransadaki sarı yelekliler yakıp yıkıyor. Buradakiler ise hizmet ediyor, güzelleştiriyor.
Belediye otobüs soforu 2 yıl önce
Başkanım çakırlar çiftlik yol kenarları ağaç dalları çalılar temizlense iyi olacak çünkü araçların aynaları zarar görüyor saygilar
Gerçek Düzceli 2 yıl önce
Çok güzel bir organizasyon,başkanı tebrik ediyorum.sürekli olmasını temenni ediyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın