banner851

banner955

S PLAKA TOPLANTISI TSO’DA GERÇEKLEŞTİ

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 11. Meslek Grubu’nda yer alan Öğrenci ve Personel Taşımacılığı, Şehirler Arası Yolcu Taşımacılığı ve Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı yapan üyeler ile Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli başkanlığında bir araya geldi.

Düzce 02.07.2020, 18:00 03.07.2020, 14:33
1625
S PLAKA TOPLANTISI TSO’DA GERÇEKLEŞTİ

Düzce TSO Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, Ulaştırma bakanlığının 08-01-2018 tarihli resmi gazetede yayınlanan karayolu taşıma yönetmeliği kapsamında, bakanlığın ilgili bölge müdürlüğü tarafından verilen yolcu taşıma belgeleri kapsamında D-2, D-4 belgeleri ve Düzce Belediyesi tarafından ihalesi yapılan S Plakalar ile ilgili olarak son zamanlarda yaşanan gelişmeler dolayısıyla gerçekleştirilen istişare toplantısında belge sahibi firmalar konunun içinden çıkılamaz bir hal almaya başladığını belirterek oda aracılığıyla yetkililerin sorunlarına acil olarak çözüm üretmelerini beklediklerini ifade ettiler.

Toplantının devamında üyelerin, sorun ve çözüm önerileri konusundaki beklentilerini dinleyen, Düzce TSO Meclis Başkanı Ahmet Dertli, konuyla ilgili bir taslak sunumu hazırlayacaklarını Ulaştırma Bakanlığı ve Düzce Belediyesi yetkili mercilere birince elden ulaştıracaklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (1)
BİRİSİ 2 yıl önce
NE DE GÜZEL BİR FOTOĞRAF KİMSE DOĞRU DÜZGÜN MASKE TAKMIYOR
26
açık