banner615

banner614

banner701

SELZEDELERE ‘GEÇMİŞ OLSUN’ DİLEDİ

banner619

İlimizde etkili olan sağanak yağışın Gölyaka’da sebep olduğu sel felaketinde mağdur olan vatandaşları Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu yalnız bırakmadı. Kasapoğlu, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ile birlikte incelemelerde bulunarak selzedelere geçmiş olsun dileklerini iletti.

Düzce 21.06.2019, 11:30
1122
SELZEDELERE ‘GEÇMİŞ OLSUN’ DİLEDİ
banner785

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu yoğun yağış nedeniyle sel felaketini yaşayan Gölyakalılar’ı ziyaret etti. Çok sayıda vatandaşın zarar gördüğü sel felaketi sonrası Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu vatandaşlara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

'Maddi zararlara ilişkin de devletimiz yanımızdadır'

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ile birlikte zarar tespit çalışmaları konusunda bilgi alan Kasapoğlu yaptığı açıklamada "Doğal afetlere karşı önlemlerimizi alıyoruz ancak bu gibi olaylar maalesef zaman zaman yaşanıyor. Hiçbir vatandaşımızın endişesi olmasın, can kaybı olmaması bizi sevindiren bir durumdur. Maddi zararlara ilişkin de devletimiz yanımızdadır, hiç kimsenin mağdur olmasına izin vermeyeceğiz. Sayın belediye başkanı da yanımızda. Düzce Belediyesi olarak her türlü desteği gösterdiğimizi bilin isterim. İtfaiye ile Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz destek için buradalar, müdahalelere katılıyorlar. İnşallah böyle bir olay bir daha yaşanmaz. Buradan sel felaketi ile sınanan ve can kaybı veren Trabzon'un Araklı ilçesinde yaşayan vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" diye konuştu. 

Haber: S. AYAN

Yorumlar (2)
İNSAN 1 yıl önce
böyle durumların yaşanmaması için yaşanabilir bir düzce inşaa edin lütfen. düzce merkezede baksınlar, fiskobirlik kavşağının ordaki yol durumu, hastaneden melenparka giden yolu, sanayi içinden pazaryerine açılan çevre yolunu, bunları gören yokmu, köstebek yuvası olmuş oralardan geçin ve oraları görün lütfen.
DİĞERLERİ NEDEN GELMEDİ 1 yıl önce
GEÇ OLSA DA DÜZCEDEN SİYASİLERİN GELMESİ MORAL OLUR ANCAK DAHA TEPEDEKİ SİYASİLERDEN NEDEN SES SEDA YOK ACABA, İKİNCİ BİR KEZ DAHA OLUNCA MI GELECEKLER.
16°
açık