banner851

banner955

SIK YAŞANAN KESİNTİLER VATANDAŞI BEZDİRMİŞTİ

SEDAŞ Düzce genelinde yılsonuna kadar gerçekleştireceği bakım ve ek tesis faaliyetleri için toplamda 55 milyon TL’lik yatırım bütçesi ayırdı. Bu rakam, geçen yıla göre yatırımda 2 katı aşkın artışa denk geliyor.

Düzce 28.10.2021, 16:20 28.10.2021, 15:13
1005
SIK YAŞANAN KESİNTİLER VATANDAŞI BEZDİRMİŞTİ

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de elektrik hizmeti sağlayan ve özellikle kış aylarında alt yapı yetersizliği nedeniyle sık yaşanan kesintiler ile vatandaşın tepki gösterdiği SEDAŞ, Düzce Merkez ve ilçelerindeki bakım ve ek tesis faaliyetleri için geçen yıla kıyasla 2 katın üzerinde yatırım bütçesi ayırdığını duyurdu.

213 binden fazla müşteriyi ilgilendiren proje kapsamında, şebeke yenileme ve trafo ilavesi gibi çalışmalar için toplamda 55 milyon TL yatırım yapılacak.

Odyakmaz, yatırımların süreceğini söyledi

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, Düzce’deki yatırım çalışmalarına hız verdiklerini dile getirerek, “Kentteki ihtiyaçlara göre planlanan projeleri yıl sonuna kadar tamamlamayı planlıyoruz. Tespit ettiğimiz ihtiyaçlardan yola çıkarak faaliyetine başladığımız şebeke yenileme ve trafo ilavesi gibi çalışmalarımızın çoğunu tamamladık. Düzce’nin Merkez ve ilçelerinde devam eden yatırım ve bakım faaliyetlerinin şehre katkı sağlamasını hedefliyoruz. Düzce’de verdiğimiz hizmeti ve yatırımı sürdüreceğiz” dedi.

Öncü Haber Merkezi

banner844
Yorumlar (3)
Ufuk 1 yıl önce
Bütçesini ikiye katladıysa iki yıldır sokağımıza bir trafo yapmadılar. Karaca mahallesi çileli sokak Bütün Sokak imza atıp dilekçe yazdık sedaşa Verdik Defalarca cimere yazlık Hep planlamayı alınacak hep planlamaya alınacak cevabı geldi biz tam elektrik parası ödeyip çeyrek bile kullanamıyoruz hiçbir elektrik Alstümiz düzgün çalışmıyor..
can 1 yıl önce
DÜZCEDE ELETIRIK TELERI NEDEN YER ALTINA ALINMAZ HE NUSRETDIN MH LI INKILAP SOKAKDA TIRAFO ÖRÜMCEK AGIGIBI OLMUS ELETIRIK TELERI YERIN ALTINA AILN YA HANGI CAGDA YASIYORUZ
AKPINAR(MEMUR DEĞİL) 1 yıl önce
O beton direkleri toprağa cakmiyorlar haberiniz olsun biz vatandaşlara çakıyorlar yıl olmuş 2021 hala direklerle enerji taşıma ya devam ediyorlar neden yeraltına almazlar kademeli bir şekilde en azından yeni yapılan hatları almaya başlasalar bu memleket ne zaman düzelecek ?
Yeni Sayımız