banner851

banner955

SOKAĞA ÇIKAN GENÇLERİN ARDINDAN…

20 yaş altına verilen sokağa çıkma izni sonrasında, Bahçeşehir Güzelbahçe Bölgesi’nde bulunan kamelyalar, pislik içinde bırakıldı. Duruma tepki gösteren vatandaşlar “Bu kadar da olmaz” dedi.

Düzce 30.05.2020, 13:30
4125
SOKAĞA ÇIKAN GENÇLERİN ARDINDAN…

Düzce’de çevre bilincinin önce çocuk ve gençlere aşılanması için yürütülen temizlik seferberliklerine karşılık gereken farkındalığın oluşmadığı son yaşanan manzara ile gözler önüne serildi.

Bahçeşehir Bölgesi’nde bu sabah yürüyüşe çıkan vatandaşlar, park, bahçe ve kamelyaları pislik içerisinde buldu. Özellikle Güzelbahçe Bölgesi’nde bulunan kamelyalardaki çekirdek kabukları ve yiyecek atıkları görenlere büyük şok yaşattı.

Cep telefonu ile çektikleri görüntüleri, Öncü WhatssAp İhbar Hattı’na gönderen bir vatandaş, konu ile ilgili Düzce Belediyesi’nden yardım istedi.

Görüntüleri çeken vatandaşın iddiasına göre, dün 20 yaş altına verilen sokağa çıkma izni nedeniyle kamelyalarda oturan gençler yedikleri gıdaların pisliklerini bırakarak gitti. Bu duruma tepki gösteren vatandaş, “Bu kadar da olmaz” dedi.

banner844
Yorumlar (24)
Düzceli 2 yıl önce
Üç beş çöpü çekip göstermeyin,kendileri birdahaki oturmalarında temizler.Başkan konutlarda hiç hizmet yapmıyor bunları yazın çöp arabaları ile iş bitmiyor.Gülleri,çiçekleri konutlara diksin,maske dağıtmadı evlere,caddeleri dezenfekteli yıkayamadı.
Hawkie 2 yıl önce
2 bacaklı hayvanların eseri. Bencil, sorymsuz bir nesil geliyor.
CAN.D 2 yıl önce
CEZALAR AZ CEVREYI KIRLETENE CÖP ATANA 1200 TL ceza kesecen
Mahalleli 2 yıl önce
Hayvandan daha pislik bunlar.Çokuk cocuk demicen basacan cezayi..yemişler icmişler sı..mılar.
8181 Ahmet 2 yıl önce
Nasıl Bi gençlik yetişiyor. YAZIK ÇÖPÜNÜZÜ ÇEVREYE ATMAYIN.... ATMAYIN....
Yasemin oncü 2 yıl önce
Nasıl insanlarsınız nasıl içiniz el veriyor evinizde aynisinimi yapıyorsunuz görgüsüzlük utanmazlık birdaha orya gitmicekmisiniz Allah aşkına kamera koyulsun ve para cezası olsun nasıl o guzelik yerlere kıydınız siz genç yaşlı büyüklerdedir var poşete atsanız sonra çöpe çok güzel yerler hicmi vicdan yok herşeyi devletten beklemeyelim biz düzcede sıcak olunca oralara gidiyoruz hep çekirdek poşet al hepsini topla evinize getir salona at bakalım madem birinizde toplayalım demiyorsunuz yazik
Duzceli 2 yıl önce
Kalıcı konutlar abant ı geçti biz gidip oturmuyoruz mileet arabalarla geliyor
Murat 2 yıl önce
Maalesef her yer aynı durumda belediyenin yaptığı bütün parklar rezil durumda. Vatandaş maalesef zaten temizlikte eğitim yoksunu. Belediye yaptığı paraları takip etmiyor. Çoğu parkta muhtarlıklar var ama muhtarlar yerinde değil. Yani düzce yine vahim yine vahim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık