banner614

SORUMLULUK VE EKİP RUHU

banner619

Öğrencilerin yeteneklerini keşfetmesi, düşünmesi, tasarlaması ve üretmesi için 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Düzce ve ilçelerindeki okullara Tasarım ve Beceri Atölyeleri kazandırma çalışmaları İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda tüm hızıyla sürüyor. Atölyelerde öğrencilerin proje ve üretim tabanlı yapacakları çalışmalar, sorumluluk almasında itici güç olacak.

banner846
Düzce 18.10.2019, 11:30 19.10.2019, 11:58
677
banner844

Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda 2023 Eğitim Vizyonu faaliyetleri çerçevesinde merkezde olduğu gibi ilçelerde de Tasarım ve Beceri Atölyeleri kurma çalışmaları devam ediyor.

Konuya ilişkin İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan bilgilendirmede şunlar kaydedildi: "İlçelerimizde 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi çalışmaları kapsamında Tasarım ve Beceri Atölyeleri kurma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Cumayeri İlçe okullarımızda değişik alanlarda toplamda 16 adet tasarım ve beceri atölyesinin kurulumu tamamlanmış ve yeni atölyeler için çalışmalar devam etmektedir.

Bu kapsamda Cumayeri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Tabiat ve Hayvan Bakımı Atölyesi, Cumayeri Ortaokulu'nda Açık Hava Sporları Atölyesi, Görsel Sanatlar Atölyesi ve Müzik Atölyesi, Dokuzdeğirmen İlkokulu ve Ortaokulu'nda Salon Sporları Atölyesi, İlhami Reyhan Turan İlkokulu ve Ortaokulu'nda Tabiat ve Hayvan Bakımı Atölyesi ve Yazılım ve Tasarım Atölyesi, Mehmet Metin İlkokulu'nda, Analitik Düşünme Becerileri Atölyesi, Ören Şehit Nusret Akar İlkokulu ve Ortaokulu'nda Açık Hava Sporları Atölyesi, Analitik Düşünme Becerileri Atölyesi ve Tabiat ve Hayvan Bakımı Atölyesi ve Pakmaya Nimet Pısak İlkokulu'nda Analitik Düşünme Becerileri Atölyesi kuruldu."

Yorumlar (2)
Eğitimci 2 yıl önce
Atölyelere sanat spor beceri gerektiren etkinliklere ağırlık verilmeli sınav sınav sınav çocukların ruhu bozuldu
tebrikler 2 yıl önce
çocukları 4 duvardan kurtarın, 40 dak ders çok fazla, azaltıp teneffüsleri çoğaltın, çocuk olduklarını hatırlasınlar
15°
açık