banner851

banner614

TAM KAPANMADA SUSUZ KALMAYIN…

banner619

Düzce Belediyesi, yarın başlayacak “tam kapanma” öncesinde vatandaşlara su tesisatında elektronik kartlı sayaç kullanan vatandaşlara uyarı geldi. Su borcundan dolayı manuel sayaçlarda herhangi bir su kesintisi yapılmayacağı açıklanırken, akıllı sayaç kullanan abonelerin sayaçlarına merkezden müdahale edilemediği için elektronik kartlara yeterli miktarda yükleme yapılması gerekiyor.

banner846
Düzce 28.04.2021, 16:00 29.04.2021, 16:19
1218
banner844

Düzce Belediyesi’nden akıllı su sayıcı kullanan vatandaşlara yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle yarın başlayacak olan 18 günlük “tam kapanma” döneminde mağdur olmamaları için uyarı geldi. 29 Nisan ve 17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan tam kapanma döneminde elektronik kartlı sayaç kullanan vatandaşların mutlaka su rezervlerini kontrol etmesi gerektiği vurgulandı.

Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada elektronik kartlı sayaç kullanan abonelerin kartları ile vezneye başvurmadan su yükleme işlemi gerçekleştirilemediğinin altı çizilerek, “Vatandaşlarımızın 18 günlük tam kapanma döneminde mağduriyet yaşanmaması için sayaçlarını ve su yükleme kartlarını kontrol etmeleri gerekmektedir. Elektronik kartlı sayaç kullanan vatandaşlar 29 Nisan Perşembe günü saat 15.30’a kadar Düzce Belediyesi hizmet binası, Bahçeşehir su veznesi ve Konuralp ek hizmet binasında, kapanma döneminde kendilerine yetecek kadar suyu elektronik sayaçlarına yükleyebilir” denildi.

GELEMEYEN MAĞDUR EDİLMEYECEK

Akıllı sayaç kullanıp ön yükleme yapamayan vatandaşların mağdur edilmemesi için ise vefaf sosyal destek gruplarıyla koordineli bir çalışma yürütülecek. Veznelere gelemeyen vatandaşlar için Vefa Destek Grupları ile veznelerimiz koordineli olarak çalışarak elektronik sayaç kullanan abonelerin su yükleme işlemi yapılması sağlanacak. Elektronik kartlı sayaç kullanan vatandaşlar, tam kapanma döneminde 153 Beyaz Masa ve 112 numaralı hatlardan Vefa Destek Grupları ile iletişim sağlayarak kart yükleme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Yorumlar (1)
Traveller 2 ay önce
Düzce'de su aboneliği ücreti : 500 tl
Niğde'de su aboneliği ücreti : 13 tl

Yorumu size bırakıyorum...
21°
parçalı bulutlu