banner851

banner955

TAŞHAN: DÜZCE BİZİM, BAŞKA DÜZCE’MİZ YOK

Düzce Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Yusuf Taşhan, Düzceliler’in sorun ve taleplerini basının gündeme taşımasına karşın yetkili ve siyasilerin bırakın harekete geçmeyi açıklama bile yapmamasını eleştirdi. Yazılı bir açıklama yapan Taşhan, “Neden sorun varsa ilgilenilmiyor?” diyerek “Sorunları gündeme getirenleri dikkate almalıyız. Bu ilin birlik beraberliğe ihtiyacı var.” ifadelerini kullandı.

Düzce 16.08.2021, 14:30 16.08.2021, 17:33
1464
banner986

Düzce Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Yusuf Taşhan, son dönemde Düzce’nin problemleri ve Düzceli’nin talepleriyle ilgili kamuoyundan yükselen sese ve basının bunları gündeme getirmesine karşın yetkililerin ve siyasilerin suskun kalmasını eleştirdi.

“BASIN YAZIYOR, YETKİLİLERDEN NE MÜDAHALE NE DE CEVAP YOK”

Yazılı bir açıklama yapan Taşhan, “Düzce ilindeki resmi kurumlar hakkında anketlerin yapılması konusunda kamuoyunun bilgilenmesi ve kurumların faaliyetlerinin bilinmesi hususunda geçmişte basınla paylaştığımız yazımız olmuştu. Bugünlerde basının haftalardır uyarı bilgilendirme veya eleştirilerine hiçbir yetkili veya siyasiler, uyarılara ne müdahale ediyor ne de cevap veriyor.” ifadelerini kullandı.

“SORUN VARSA NEDEN İLGİLENİLMİYOR?”

Hizmet için olması gereken kurumların bu seslere kulak tıkamasının anlamakta zorluk çektiğini belirten Taşhan, “Eleştirilen kurumlarda çalışan ve sorumlular bu eleştirilere üzülüyor. Devletin kurumları topluma hizmet için vardır. Bunun bilincinde olarak başta Ticaret ve Sanayi Odası’nı ve belediye başkanlarını anlamakta zorluk çekiyorum. Neden sorun varsa ilgilenilmiyor?” diye sordu.

“BAŞKA DÜZCE’MİZ YOK”

Düzce’nin mevcut potansiyelinin değerlendirilerek turizmde hak ettiği noktaya gelmesi için çalışılan bir dönemde sorunların dikkate alınması gerektiğini altını çizen Taşhan, “İlimiz turizme hazırlanan bir il, ilimize gelen ve ilimizin insanı her şeyde kalite, uygun fiyat, hizmet ister. Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası ilimize sahip çıkıp geleceğe hazırlanmalıyız. Sorunları gündeme getirenleri de dikkate almalıyız. Bu ilin birlik beraberliğe ihtiyacı var. Düzce bizim, başka Düzce’miz yok.” vurgusu yaptı.

banner844
Yorumlar (3)
Taşhan 1 yıl önce
Ya allah aşkına düzcenin hangi yarasına merhem oldun hangi işini çözdün şahsının ne kadar önemi var ki düzcede açıklama yapıyorsun
?? 1 yıl önce
Zamanında türlü dedikodular yayıp duzceye gelecek olan Uzel traktör fabrikasının kurulmasını geciktirip ve aynı zamanda kurulamamasina sebep olan siz degilmiydiniz. Şimdi turizim falan düşman bırak bu işleri
Eğri oturup 1 yıl önce
Dedikleriniz doğru olabilir ilgilendiğim bir konu değil ancak imamhatibin orda yaptığınız tüm binalar depremde yıkıldı. Bu sizin insanlara attığınız büyük bir kazıktır. Tekrar çıkıp ahalinin önde gelenlerinden olup söz söylemenizi doğru bulmuyorum. Unutma vatandaş ...
23
açık