banner851

banner614

TEDBİRLER ALINMAYA DEVAM EDİYOR

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Düzce Belediyesi bünyesinde bulunan Ulaşım AŞ.’den yapılan açıklamaya göre Düzce’de otobüs seferleri her gün 22.30’a kadar çalışacak.

banner619
Düzce 12.11.2020, 11:15
8993
TEDBİRLER ALINMAYA DEVAM EDİYOR

Koronavirüs tedbirleri genişletilmeye devam ediyor. Düzce Belediyesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Düzce Ulaşım AŞ., koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni bir karar aldı. Alınan karar kapsamında otobüs saatleri tüm hatlarda her gün saat 22.30’a kadar yapılacak. Daha önce saat 22.00’a kadar tüm işletmelerin kapatılmasının ardından şehir merkezinde vatandaş yoğunluğu oluşmasının önüne geçilebilmesi için alınan bu kararda vatandaşların mağdur olmaması istendi. (İHA)

banner844
Yorumlar (10)
Elif 11 ay önce
Ise giden isden donen napcak
Ali 11 ay önce
Sonra millet 10de evde olmak icin 8 9 givi yogunluk yasanacak otobuste o ne olacak minicik otobuslerne kadar onlemler alinacak acaba
Ali 11 ay önce
Zaten varmiydi. 10 de millet uyuyo zaten
vatandaş 11 ay önce
gece işe gidip gelen insanlar neyle evine dönecek yürüyerek mi ya da otostop çekerek mi ?
ali 11 ay önce
üniversite Konuralp arası daha sık araç olması gerekiyor öğrenci ve hastalar olarak mağdur oluyoruz.
Maskeye Dikkat 11 ay önce
1- Otobüs değil, minicik, dip dibe oturulan minibüsler
2- Şoförlerin bir çoğunun maskesi göstermelik yüzlerinde duruyor. Ya burunları açık, ya da çenelerine kadar indirmişler. Düzgün takanlar azınlıkta. Saatten daha önemli bir sorun bu.
İsim 11 ay önce
4 numaradaki otobüslere denetim şart!
Reed 11 ay önce
Otobüs hatları düzensiz çalışıyor en azından 3b hattı kağıt üstğnde 10-15 dakikada bi geçmesi gereken otobüs saatte bir geçiyor merak ettiğim bu çalışmayan otobüsler belediyeden hala para alıyor mu ? Eğer para alıyorsa boş yatan otobüse bu millet niye para veriyor her ay yok para almıyorsa bu adamlara parası niye ödenmiyor bu otobüsler niye alındı saat başı geçecekse zaten eski otobüsler de seyrek geçiyodu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın