banner851

banner614

TOPLAM 47 BİN LİRA

banner619

Bir tekstil fabrikasında işçiler patronlarının doğum günü kutlamak için fabrika içinde halaylı parti düzenledi. Halaylı doğum günü partisinin fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşılınca fabrika yönetimi ve işçilere hakkında işlem başlatılarak jandarma ekipleri tarafından cezai işlem uygulandı.

banner846
Düzce 22.04.2020, 13:24
24852
TOPLAM 47 BİN LİRA
banner844

Düzce’nin Gölyaka sapağında bulunan DORÜS sanayi alanı içerisindeki bir tekstil fabrikasında işçiler iş yeri sahibi S. Ö. için doğum günü partisi düzenlendi.Partide oyun havası ile oyun oynayan ve halay çeken işçiler doğum günü partisinin fotoğraflarını da sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Paylaşılan fotoğrafların ardından harekete geçen Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamında Düzce İl Hıfzıssıhha Meclisi kararlarına aykırı hareket ettiği gerekçesi ile iş yeri yönetimi ile birlikte toplamda 15 kişinin kurallara uymadığını tespit ettiler.

 

Yapılan tespitler sonrasında İl Hıfzıssıhha Meclisi kararı gereği kişi başı 3 bin 150 liradan toplamda 47 bin 250 lira cezai işlem uygulandı.

Yorumlar (117)
Zeynep Antepli 5 ay önce
Eskiden çalışmıştım. Serkan bey çok babacan bir insan. İşyerinin temiz ve düzenli olmasına önem verir.
Zeynep 5 ay önce
Serkan bey işçisinin yanında. Babacan bir insan. İşyerinide temiz tutuyor.
Aliya 6 ay önce
Aklı olan bu işyerine gidip çalışmasın insan ayırmaca burda hakaret bağırma psikolojik baskı ne isterseniz var.Bu işyerinde, kısacası yönetimde iş yok.Yoksa fabrika güzel ve temiz.
Duzceli 6 ay önce
Bu işyeri tam bir fiyasko çalıştım orda insanlara hakaret bağırma çok var ve işyeri sahibi serkan durak duzce lileri çok aşağılıyor.Imteks gibi bi firmayla kendilerini kıyaslamaları çok saçma.Sigortasiz çalışıp devletten işssizlik parası alanlarda var.Belliki işi rajonuna uydurmuşlar.Çok acayip bir dümen dönüyor burda.Kimseye tavsiye etmem bu isyerini
Yuri 1 yıl önce
İnsanlar akşama kadar dipdibe çalışırken problem yok ama halay çekince var ilginç he burda yorum yapan isminin altını çizenlerin tuzu kuru oldugu için rahat rahat yapabiliyorlar düzcedeki her hangi bi esnafa sorun bide halini dükkanı kira dükkanda sadece evlere sipariş onaylı akşama kadar sinek avlayışı bu cezadan çok o esnafları konuşun düzce halkı çok biliyosunuz ya sosyal mesafeyi
Eski Yedibasak li 1 yıl önce
Burası Aliya tekstil değil Yedibasak tekstil ve burası illet biyer sakın buraya girmeyin cakismaya
serkan durak 1 yıl önce
istanbuldan milletin hakkini yiyip kacan insanlar bunlar serkan durak soner durak isimleri onlar o fabrikanin sahibi degil
Duzce8181 1 yıl önce
Yakisir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı bulutlu