banner851

banner955

TORKUL YAYLASI KAMP SEVERLERİN UĞRAK NOKTASI OLDU

Düzce şehir merkezine 34 kilometre uzaklıkta olan Torkul Yaylası ve göleti, kamp severlerin uğrak noktası oldu. Muhteşem güzelliklerin yer aldığı Torkul Yaylası ve göleti havadan drone ile görüntülendi.

Düzce 14.06.2020, 11:00 15.06.2020, 11:05
3908
TORKUL YAYLASI KAMP SEVERLERİN UĞRAK NOKTASI OLDU

Korona virüs salgını sonrasında başlayan normalleşme süreci ile birlikte kamp severler de doğa ile buluşmaya başladı. Türkiye’nin yayla cenneti olarak tabir edilen Düzce’de de birçok yaylada kamp severler tarafından kamplar kuruldu.

Düzce şehir merkezine 34 kilometre uzaklıkta bulunan Torkul Yaylası ve göletine de kamp severler yoğun talep gösteriyor. Göletin çevresi yeşilin her tonunu barındırması ile muhteşem bir doğa harikası olarak havadan drone ile görüntülendi.

Denizden bin 250 metre yükseklikte bulunan Torkul Yaylası içerisinde volkanik çöküntüden oluşan 5 bin metrekare alana sahip bir gölet bulunuyor. Gölet çevresinde bulunan kayın, köknar, gürgen, kestane, akçaağaç, karaçam gibi ağaçların panoramik görüntüsü eşliğinde, piknik, olta balıkçılığı, foto-safari, çadır kampı gibi aktiviteler yapılırken, Torkul ve Odayeri yaylaları arasındaki 6 kilometrelik mesafede trekking turları gerçekleştiriliyor.

banner844
Yorumlar (6)
vatandaş 8181 2 yıl önce
leş gibi çöp dolar artık. heryerde içki şişeleri. açın her yeri açın hayvanlar giremesin oraya su içmeye bravo. gelirken dekatlona uğrasınlar bide olta alsınlar balıkları da ziyan etsinler. çok yararlı bir iş memleket için...
Tuco 2 yıl önce
yetkililere sesleniyorum aileler piknik yaparken silahlar atıldı lütfen ilgilenin çocuklar oluyor birine bişey olsa ne olacak
Çakır 2 yıl önce
InşAllah kirletmezler. Çöplüğe dönmez
hamza 2 yıl önce
kamp yapmayi cok istesemde ayi saldirisi olabilir korkusu hep kafamda onlarin dogal yasam alani cunki
halk 2 yıl önce
haber yaptınız ne oldu milletin huzurunu bozan alkolikler alışacak oraya
Köylü halkı 2 yıl önce
Aynen öyle yaylamıza ve yaylamızın gölüne alkolikler vb kişiler dadanıcak
26
açık