banner851

banner614

VALİLİK ÖNÜNDEKİ HAVUZLAR REVİZE EDİLECEK

Düzce Belediyesi, şehre ferah ve güzel bir yaşam alanı kazandırılması amacıyla Kent Estetiği Projesi etap etap ilerken geçtiğimiz gün 49 ağaç dikilen bölgede bisiklet yolunun asfaltı da döküldü. Bisiklet yolunun işaretlemelerinin dünya standartlarına göre yapılacağı açıklandı.

banner619
Düzce 01.09.2021, 10:00 01.09.2021, 15:21
1144

Düzce’nin şehrin kalbi olan İstanbul Caddesi’nde Cedidiye Meydanı ile Millet Bahçesi’ni bütünleştirecek olan ve geçtiğimiz nisan ayında başlanan Kent Estetiği Projesi’nde her geçen gün yeni bir etap tamamlanıyor.

Valilik binasından Yapı Kredi Bankası önüne kadar olan bölümde gerçekleştirilen ağaçlandırma ve çimlendirme çalışmalarının ardından bisiklet yolu için de asfalt dökümü yapıldı.

Bisiklet yolunun asfaltlanmasının ardından Düzce Belediyesi’ne bağlı ekipler, dünya standartları ölçüsünde bisiklet yolu işaretleme ve kabartmalarını yağacağı açıklandı.

Plan ve programa göre hareket eden ekipler, ardından diğer bölümlere geçecek.

HAVUZ KENARINA MEVSİMLİK ÇİÇEKLER DİKİLECEK

Düzce Valiliği önünde bulunan havuzlar da belediye ekiplerince revize edilecek. Çalışmaların ardından havuzların etrafı mevsimlik çiçeklerle donatacak. Rengârenk çiçeklerin dikilmesi için toprak seren ekipler, daha sonra çiçeklerin dikimini yapacak.

banner844
Yorumlar (6)
Harbi Adam 4 hafta önce
Dünyanın ilk ve tek örneği Düzce Muz Cumhuriyetinde olsa gerek Bisiklet yolu kaldırımın tam ortasında!!! helal olsun bu akıl nerden geliyor pessss:::
Harbi Adam 4 hafta önce
Bırakın tenekeden işleri Halka hizmet edin birazcık,bütün kaldırımlarda bisiklet ve motorlar ralli yapıyor beyzadeler bisiklet yolu yapıyormuş ... goygoyu bırakın biraz halkın arasına girin inin köşklerinizden
dzcli 4 hafta önce
başkan komşu il sakarya ağaç almaya gitmişken oradaki bisiklet yollarını da inceleseydi belki bi fikir sahibi olur du
Düzceli ev hanım 4 hafta önce
Düzce çevre esteği güzel olması için insanlar yapılan emeği sigara izmariti çöp pislik pet şişe atarlarsa birde onların üzerinde gezintiye çıkıyorlar çalışan temizlik işçi hizmetliler kuytuları temizliyor arkasından aynısı oluyor bilginize
Akpli varandaş 4 hafta önce
Daha kaç defa değişecek buralar? Her sene yıkıldı yapıldı bu asfaltlar yazık vallahi. Milli servetimizden trilyonlar gitti böyle böyle
Tufan 4 hafta önce
Bisiklet yolu kaldirima yapilmaz onis icin ayri bir plan proje yapilir ayri gyzergah yillar yapilir ne olcak kaldirimdan sonra caddeye mi akacak bisikletler Koskoca 1. Parti hic birsey yapmiyor bu ile.