banner851

banner614

VATANDAŞIN TEPKİSİNE NEDEN OLDU

banner619

Kaldırıma yapılan bilinçsiz park vatandaşların tepkisine neden oldu. Kuralları hiçe sayarak aracını kaldırıma park eden sürücünün görüntüleri vatandaş kamerasına yansıdı. Vatandaş tarafından kayda alınan görüntülerde bilinçsiz park yapan sürücüye tepkisini dile getiren bir vatandaş ‘Biz garibanlar olunca ceza yiyoruz’ dedi.

banner846
Düzce 12.09.2019, 14:43 12.09.2019, 18:21
6976
banner844

Tüm uyarılara rağmen bilinçsiz ve sorumsuzca park eden araç sürücüleri bu defa vatandaş kamerasına takıldı.

Düzce merkezde yayaların kullandığı kaldırımı işgal edip, aracını kaldırıma çeken sürücü dakikalar boyunca telefonla oynadı.

Sürücünün rahat tavırlarına tepki gösteren mahalle sakini kamerasını eline aldı ve o anları kaydederek Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na ulaştırdı.Görüntülerde sürücüye tepki gösteren kadın vatandaş, ‘Kaldırıma sadece zengin arabaları park edebiliyor biz garibanlar olunca ceza yiyoruz.’ dedi.

Haber: H. DURNA

Yorumlar (22)
Arabayi kaldirima park ed 2 yıl önce
Simdi birincisi aracin sahibi benim saat gecenin 11i ve 5 dakika durdum durmadim araba parkedicek yer olsaydi kaldirima degil oraya parkederdim duzcede o kadar cok sey olurken gercekten bunumu sorun ettiniz ben arabayi oraya sabahin korunde parkedip 5 6 saat gezip tozmadim isim vardi onu hallettimki arabadan inmedim bile aracin icinde bekledim ordan gecen yayalara buradan gecemezsiniz buraya arabayi park ettim gibi bi tavurdada bulunmadim bu kadar abartilcak ne var pardon o yol ustunde butun gun boyunca yolun kenarina arava park ediliyo yasak oldugu halde trafik kitleniyo iki araba yan yana gecemiyo bu haber olmuyo 5 dakika arabayi kaldirima koymammi sorun oldu
Sinan Yılmaz 2 yıl önce
MEhmet Gül MHP deki hukukçu arkadaş benim. Ancak araç benim değil.
vatandaş 2 yıl önce
Bu tür saygısız, görgüsüz tiplerin ikinci park yeri hastane caddesindeki " pastacı" isimli mekanın önündeki kaldırım dır. Bu öküz tipler utanmasa aracı ile mekana girip alacağını alıp defolup gidecekler. Trafik zabıta bunları görmez... görmez..
Caddeli 2 yıl önce
Belli ki gece saati kimse yok etrafta. O araç orda biraz beklediyse ne oldu. Böyle her canı sıkılanın attığı şeyi haber yapmayın. Haber kalitenizi düşürmeyin günden güne..
VATANDAŞ 2 yıl önce
CABBARDA KESİN JEEP VAR AYNISINI YAPIYOR. ÜSTÜNE ALINDI.
Selim 2 yıl önce
Ne demek istemiş..? Biz fakirlerde kaldırıma park edelim mi demiş?
Mehmet gul 2 yıl önce
Bu arac mhp yönetiminde bir hukukcu arkadasindi galiba siyasiler her yere ceker duzcede
Adalet 2 yıl önce
Malum İktidarın "Adalet" Anlayışına Güzel Bir Örnek.İkinci Örneğimizde Sıcak Sıcak Fırından Çıktı Efendim "Arda Turan Davası"
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın