banner851

banner955

VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ İHBAR GELİR GELMEZ HAREKETE GEÇTİ

Düzce’de yaralı köpeğin Düzce Belediyesince geç alınması olayının arka planında, Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü değil, gelen ihbarı ilgili birime geç ulaştıran Beyaz Masa biriminin olduğu ortaya çıktı. Beyaz Masa’nın konu ile ilgili mazereti ise, “İnternet hatlarında sıkıntı vardı” oldu.

Düzce 17.01.2022, 16:54
3791
VETERİNER MÜDÜRLÜĞÜ İHBAR GELİR GELMEZ HAREKETE GEÇTİ

Kültür Mahallesi Süleyman Kuyumcu Caddesi üzerinde bugün sabah saatlerinde yaralı köpek gören çevre esnafı, sokak köpeğinin alınarak barınakta tedavisi için durumu Düzce Belediyesi Beyaz Birimine bildirmişti.

İhbara rağmen yaralı köpeğin alınmaması üzerine Beyaz Masa birimini defalarca arayan esnaflar her seferinde telefondaki görevliden ‘Belediye Ekipleri birazdan köpeği alacak’ cevabını aldı.

Yaralı köpek, saatler sonra Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından alınarak tedavisi için Düzce Belediyesi Hayvan Barınağına götürüldü.

Kanlar içinde kalan yaralı köpeğin geç alınmasının arka planında ise, Düzce Belediyesi Beyaz Masa birimi olduğu ortaya çıktı.

Alınan bilgilere göre; Beyaz Masa ilgili ihbarı Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne geç ulaştırdı.

İhbarı alan Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri de yaklaşık 1 saat içinde yaralı köpeği alarak, tedavisi için Kurtsuyu Köyü mevkiinde bulunan Düzce Belediyesi Hayvan Barınağı’na götürdü.  Beyaz Masa biriminin ise konu ile ilgili mazereti ise, “İhbarın geldiği saatlerde internet bağlantısında sıkıntı vardı” oldu.

Öte yandan barınakta tedavi altına alınan yaralı köpeğin, iyileşmesinin ardından tekrar alındığı bölgeye bırakılacağı bildirildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (13)
Sordum 11 ay önce
İhbarı saat 11:24'de alan Beyaz Masa kaçta iletmiş Veterinerlere. Bu bilgi olmadan bilemeyiz. Veterinerlerde öğrendikten sonra 1 saatte mi gitmişler. Yoksa tamamı 1 saatse normal süre. Zaten daha acil durum olsa Vatandaş aramak yerine kendi ulaştırırdı canlıyı
akçakocalı 12 ay önce
bu beyaz masanın ne işe yaradığını bilen gören varsa açıklarsa iye olur
Reis 12 ay önce
Cevapsız masa...
Tuğrul 12 ay önce
Yasaklı köpeği şikayet ettim.. sokağımızdaki.. bu karaktersizler gidip sizi şikayet eden bu deyip adımı soyadımı vermişler..bunları savcılığa şikayet edicem..
Vatandaş 12 ay önce
Ne kadar torpilli varsa oturuyor beyaz masada aldığınız maaş küllü haram bilin istedim
aitor 12 ay önce
Siz inanıyor musunuz aldıkları yere bırakılacağına? Bir anneyi 8 yavrusunun yanından alıp sonrası 10 km uzağa(bilmediği aç kalıp öleceği)yere bırakanlardan ne beklenir?
Akif 12 ay önce
Vay be ne büyük sorun.sanki beyaz masa sadece köpek işi ile uğraşıyor.ambulans bile yarım saatte geliyor.millet geçim derdinde bunlar neyin derdinde?
aitor 12 ay önce
Sokak köpeklerini toplayın deseniz hemen koşa koşa gelirler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız