banner851

banner614

YANGINZEDE AİLENİN TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILANDI

6 Ocak’ta Merkeze bağlı Aziziye Mahallesi’nde bulunan bir iki katlı binada çıkan yangın, 4 kişilik Keser ailesini kış günü evsiz bırakmıştı. Düzce Belediyesi, yangın nedeniyle evleri kullanılamaz hale gelen ailenin ihtiyaçları karşılanarak sağlıklı bir evde yaşamlarını sürdürmelerinin sağlandığını bildirdi.

banner619
Düzce 12.01.2021, 14:15 04.02.2021, 16:27
1483
YANGINZEDE AİLENİN TÜM İHTİYAÇLARI KARŞILANDI

Düzce merkeze bağlı Aziziye Mahallesi 886. Sokak üzerinde bulunan Keser ailesine ait evde elektrik trafosu patlaması sonucu yaşanan yangın evi kullanılamaz hale getirmişti. Düzce Belediyesi kış ortasında evsiz kalan aileye yardım eli uzattı.

Belediyeden yapılan açıklamada, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ailenin tüm ihtiyaçlarını gidermek adına çalışma başlattığı kaydedildi.

4 kişilik ailenin öncelikli ihtiyaçlarının belirlendiği ifade edilen açıklamada, ekiplerin ilk etapta aileye gıda, kıyafet ve ev eşyası ulaştırdığı bildirildi.

Açıklama şöyle devam etti: "Akabinde oturulamayacak durumda bulunan evden çıkmak zorunda kalan ailenin yeni çıkacağı ev için gerekli ihtiyaçların temin edilmesi için harekete geçildi.

Anne, baba ve iki çocuğun ihtiyaçları giderilirken, yeni evlerine çıkan ailenin kalan ihtiyaçları da hızlı bir şekilde tamamlandı. Ailenin sağlıklı bir evde yaşamlarını sürdürmeleri sağlanmış oldu." ifadesi kullanıldı.

banner844
Yorumlar (1)
isimsiz 9 ay önce
ALLAH razı olsun aileye yardım edilmiş Ev sahibi napsın bu kış gününde o ev öylemi kalacak yarın kar yağacak yağmur yağacak o evin masrafını kim karşılayacak kiracı yardımı aldı bittimi yani herşey yoluna girdi yani o evin tadilatı içinde bişeyler yapılsaydı keşke