banner851

banner955

YOĞUN KAR 5 GÜN BOYUNCA ETKİLİ OLACAK

Düzce’de 5 gün boyunca etkili olması beklenen yoğun kar yağışı öncesi Düzce Valiliği, özel araçlarıyla trafiğe çıkmamaları ve toplu taşıma kullanmaları konusunda Düzceliler’i uyardı.

Düzce 09.03.2022, 18:00
6492
YOĞUN KAR 5 GÜN BOYUNCA ETKİLİ OLACAK

Soğuk hava dalgasının etkisi altına giren Düzce’de yarın sabah saatlerinden itibaren 5 gün boyunca kar yağışı etkili olacak. Karayolları, İl özel İdaresi ve Düzce Belediyesi karla mücadele araçlarını ve timlerini hazır bekletirken Düzce Valisi Cevdet Atay, ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerini topladı.

Düzceliler uyarıldı

Kış Tedbirleri Bilgilendirme ve Değerlendirme Koordinasyon Toplantısı’nda belenen yoğun kar yağışı esnasında yürütülecek mücadele çalışmaları ve yapılan hazırlıklar görüşüldü.

Toplantının ardından valilikten yapılan açıklamayla özel araçlarıyla trafiğe çıkmamaları ve toplu taşıma kullanmaları konusunda Düzceliler uyarıldı.

‘Özel araçlarıyla trafiğe çıkmayın’

Valiliğin duyurusunda, “Meteorolojik verilere göre ilimiz genelinde beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle vatandaşlarımızın;  mecburi olmadıkça özel araçlarıyla trafiğe çıkmamaları, kış lastiği veya zinciri olmayan araçlarımızın yola çıkmamalarını önemle rica ederiz.” denildi.

banner844
Yorumlar (4)
Öğrenci 7 ay önce
Çok kar yağacakmış. Bizi sabah soğuğunda okula götürüp ondan sonra tatil yapmayın. Şi.dide açıklayın lütfen.
Kasabalı 7 ay önce
OKULLAR TATİL Mİ
Tatil 7 ay önce
İstanbul, Kocaeli ve Sakarya okulları tatil etti. Biz herhalde yarın okula vardıktan sonra tatil eeceğiz.
C. 7 ay önce
Tam tersi zenginler 4.4 lerle yaylalara cikmaya basladi nasil olacak bu isler yazik gunah degil mi gorevlilere
24
parçalı bulutlu