banner851

banner614

KELEŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ

banner619

Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in 28 yaşındaki engelli oğlu Hakan Keleş vefat etti. Rahatsızlanarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Hakan Keleş, burada doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Merhum Keleş, bugün kalabalık bir cemaat eşliğinde son yolculuğuna uğurlanırken, Keleş ailesini bu acı günlerinde protokol ve Düzce halkı yalnız bırakmadı.

banner846
Gündem 01.11.2019, 14:27 01.11.2019, 17:47
9719
banner844

Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve eşi Gönül Keleş’in engelli oğulları Hakan Keleş 31 Ekim Perşembe gecesi rahatsızlanarak Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz yıllarda ameliyat olan Hakan Keleş'i hayatta tutmak için doktorlar dakikalarla yarıştı. Yoğun bakımda tedavi altına alınan Keleş'e uzun süre kalp masajı yapıldı ancak doktorların tüm müdahalelerine rağmen Hakan Keleş yaşama veda etti.Hakan Keleş'in hastaneye kaldırıldığı haberinin duyulması üzerine Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'ne akın eden ailenin yakınları, Başkan Keleş ve eşini bu zor günlerinde yalnız bırakmazken, gelen acı haberle herkes yıkıldı. Yoğun bakım ünitesi önünde gözyaşları sel oldu.


Son yolculuğuna uğurlandı
28 yaşında hayata gözlerine yuman Hakan Keleş’e bugün son görev yapıldı. Kültür Mahallesi’nde evinde helallik alınmasının ardından merhumun cenazesi Merkez Büyük Camii’ne getirildi. Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Keleş ailesini bu acı günlerinde Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Milletvekilleri Fahri Çakır ve Ümit Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, eski ve mevcut belediye başkanları, siyasiler, bürokratlar, iş dünyası, STK temsilcileri, Düzceliler ve ailenin yakınları yalnız bırakmadı.


Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından merhum Hakan Keleş’in cenazesi, Cumayeri Üvezbeli Köyü Kıran Mahallesi’nde bulunan aile mezarlığına defnedildi.
Öncü Medya Ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, Mehmet Keleş ve ailesine başsağlığı diliyoruz.


HABER:C.ÜSTÜNER


 

Yorumlar (7)
10 numara 2 yıl önce
1.adam sen insanmısın acaba cenazeyle dalga geçiyorsun vicdansız
Murat Tavlan 2 yıl önce
EDEP YA HU...1.adam arkadaşım saygısızlık yapma beğenmeyebilrsn.Mehmet Keleş eski bir belediye başkanı.hepsini bi kenara bırak 28 yaşında evladını toprağa veren bir baba.Sen bırak yalakaliği yağdanlığı ilk önce kendi insanlığını sorgula.
hasan özen 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar diliyorum
İSMAİL 2 yıl önce
ALLAH RAHMET EYLESİN, ANA-BABA VE AKRABALARINA SABIRLAR VERSİN.
Ali Muzaffer Doğruzöz 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Ailesine başsağlığı diliyorum. Hürmetlerimle
1. Adam 2 yıl önce
Devlet adamları tam kadro katıldığına göre desenize büyük devlet adamı ölmüş. Yalakalık yağdanlık diz boyu
Motorcu 2 yıl önce
Boş boş konuşcağına bi rahmet dilesene adi adam
açık