banner851

banner614

TSO MECLİSİ TOPLANDI

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Olağan Meclis Toplantısı’na katılan DÜBİT yetkilileri, Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği konularında meclis üyelerine bilgiler vererek bundan sonraki süreç için destek istedi.

banner619
Gündem 19.10.2018, 09:36 19.10.2018, 18:04
552

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Dertli başkanlığında Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Meclis Toplantı Salonunda 17 Ekim tarihinde akşam gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Dertli, tüm meclis üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Toplantıya Çin'de olmaları nedeniyle katılamayan Meclis Üyeleri Tanju Acar, Saadettin Kayışoğlu ve Ramazan Yıldırım, telefonla Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin'i arayarak meclis üyeleriyle kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

Toplantının ilk bölümünde Düzce Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar
Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT) Müdürü Prof.Dr. Halil İbrahim Uğraş, Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Uğur Hasırcı, DÜBİT ve Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği konuları hakkında meclis üyelerine bilgiler vererek bundan sonraki süreç için de destek istediler.

Ağustos ayı mizanları ve yönetim kurulu önergelerinin de görüşülmesinin ardından olağan meclis toplantısı sona erdi.

banner844
Yorumlar (4)
Sanayici 3 yıl önce
Ticaret ve Sanayi odasının yönetiminde bir tane sanayici YOK hatta sanayi gurubuda yok
iş insanı 3 yıl önce
sanayi odası açılması için adım atılmalı. gerçek iş adamlarının olduğu sanayi odası açılmasının artık zamanı geldi.
GÜLDÜR GÜLDÜR 3 yıl önce
Şu ticaret ve sanayi odasını yönetenlerin vizyonu misyonu na bakınca üniversite ile işbirliği falan güldürmeyin insanı. Bu zor günlerde de fena olmuyor hani.
RECEP 3 yıl önce
TSO TOPLANTILARINDA AÇILIŞ GÜNDEM VE TEMENNİLERDEN BAŞKA HİÇBİR ŞEY YAPAMAZLAR ŞİMDİYE KADAR DÜZCE SANAYİSİ İÇİN YAPTIKLARI BİRŞEY VARMI TEK İYİ YAPTIKLARI ŞEY AYDATLARI TOPLAYIP HARCAMA YAPMAK