banner851

banner614

123 KULÜBE MALZEME DESTEĞİ

banner619

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliği ile 9- 15 Ekim tarihleri arasında kutlanan "Amatör Spor Haftası" kapsamında tüm Türkiye'de olduğu gibi Düzce'de de eş zamanlı olarak amatör spor kulüplerine malzeme desteğinde bulunuldu.

banner846
Spor 16.10.2017, 14:19 16.10.2017, 20:30
396
banner844

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında amatör spor kulüplerinin desteklenmesi amacıyla düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile açılış yaptı. Düzce 18 Temmuz Spor Salonunda 123 spor kulübüne malzeme desteği yapıldı. Amatör Spor Kulüplerine malzeme yardımı törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Düzce Şubesi Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, amatör spor kulüpleri temsilcileri ve sporcular katıldı.

123 KULÜBE YARDIM
Malzeme dağıtım töreninde konuşan Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Düzce Şubesi Başkanı Erdoğan Bıyık; ‘’ Sağlıklı, ülkesine devletine , çevresine ve ailesine sahip çıkan, büyüklerine saygılı gençler yetiştirmek için spora ve sporcuya yatırım yapmak zorundayız. Çocuklarımızı ilgi duydukları spor branşlarına yönlendirmeli ve takip etmeliyiz’’ ifadelerinde bulundu.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ise  ASFK Başkanı  Erdoğan Bıyık’ a, yönetim kuruluna ve sporculara teşekkür etti.

Yorumlar (1)
kutluspor 4 yıl önce
güzel malzemeler dağıtıldı gençlik spor il müdürlüğünden Allah razı olsun. belediye ve il özel idarede malzeme yarıdımı yaparsa çok seviniriz.