banner851

banner955

14 YAŞINDAKİ SPORCUNUN HEDEFİ, ALTIN MADALYA

9. Turkish Open Taekwondo Şampiyonasında tüm rakiplerini yenerek şampiyon olan ilimiz sporcusu Doruk Kılıç, 23- 27 Şubat tarihlerinde Arnavutluk’un Durres Kentinde yapılacak olan 7. Dünya Taekwondo Başkanlık Kupasında ringe çıkacak. Aldığı başarılı sonuçlar ile ilimizin gururu olan Mert Asya Gençlik ve Spor Kulübünün 14 yaşındaki sporcusu Doruk Kılıç, bu şampiyona için antrenörü Hakan Şengönül eşliğinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Spor 18.02.2022, 15:12
682
14 YAŞINDAKİ SPORCUNUN HEDEFİ, ALTIN MADALYA

9. Turkish Open Taekwondo Şampiyonası’nda tüm rakiplerini yenerek şampiyon olan 2008 doğumlu ilimiz sporcusu Doruk Kılıç,  23-27 Şubat tarihlerinde Arnavutluk’un Durres Kentinde yapılacak olan ve  Avrupa Şampiyonası’na kota verme özelliği taşıyan 7. Dünya Taekwondo Başkanlık Kupası’na hazırlanıyor.  

Bu güne kadar katıldığı müsabakalarda başarılı sonuçlar alarak Düzce’nin gururu olan Mert Asya Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Doruk Kılıç, ilimiz adına katılacağı bu şampiyona için, antrenörü Hakan Şengönül eşliğinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

14 yaşındaki sporcumuz altın madalyaya uzanmak istiyor

Bu şampiyonada dereceye girecek olan sporcuların Avrupa Şampiyonasında milli forma giyerek ülkemizi temsil etme hakkı olunması nedeniyle, Arnavutluk’taki şampiyonada ringe çıkacak olan Doruk Kılıç’ın hedefi ise  ise ülkemize ve ilimize altın madalya getirmek.

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
16
açık