banner851

banner614

1.LİG YOLUNDA DEV ADIM

Erkekler voleybol 1.Ligine yükselmek için play-off’ta mücadele eden Düzce Belediyespor, Payas Belediyespor’u 3-1 yenerek 4’lü final grubunda yer almaya hak kazandı.

banner619
Spor 20.03.2016, 10:10
1158
1.LİG YOLUNDA DEV ADIM
 Voleybol erkekler 2.Liginde normal sezonu ilk dört içerisinde tamamlayan Düzce Belediyespor 1.Lig yolundaki ilk engel olan play-off’u 2.sırada tamamladı ve 4’lü finale yükselmeye hak kazandı.Düzce Belediyespor Ankara’da oynadığı iki müsabakayı da kaybetmişti. İlk sınavını Afyon Belediyespor karşısında veren Düzce Belediyespor sahadan 3-0 mağlup ayrıldı. İkinci mağlubiyetini Trabzon karşısında alan Düzce Belediyespor bu müsabakadan da 3-2 yenik ayrıldı. Düzce Belediyespor son maçını ise Payas Belediyespor ile oynadı. Rakibini 3-1 yenmeyi başardı. Afyon Belediyespor play-off son maçında Trabzon takımını yendiği için Düzce Belediyespor 4 puan ile final grubunda oynamaya hak kazandı. Düzce Belediyespor bu 4’lü final grubunu ilk iki sırada tamamlarsa 1.Lige çıkmış olacak.

Spor servisi

Yorumlar (8)
seyirci 6 yıl önce
Ne yaptıysa sporcular yaptı.
Son dörde kalmak için Hamit'in bir şey yaptığı yok.
Sonuca bakıp Hamit'e methiyeler düzenler neyin ne olduğu bilmeden konuşanlardır.
Başarı var mıdır, evet vardır ancak bunu Hamit'e bağlamak en son yapılacak iştir.
Biraz voleyboldan anlayan bunun farkına varır. Bir şey iyi ise iyidir. Karalasanız da iyidir. Ama bir şey iyi değil ve yetersiz ise ne kadar da allayıp pullasanız da gerçekleri örtemezsiniz.
selman bay 6 yıl önce
Hamit hoca bu kadroyla bir mucize ortaya koydu helal olsun.
Hakan 6 yıl önce
Sene başından beri bu hocalarla olmaz diyenlere güzel bir verdiniz Düzceli kardeşlerimiz, 3 hoca, yıllardır 1 hocanın aldığı paranın çok çok altında para alarak bu işi başardılar, demek ki bu kararı alan Hatun Başkan da haklıymış, onu da tebrik ediyoruz,Düzcelilere kendi hemşehrileri destek olsa daha ne başarılar elde edilir kim bilir, maçlarda tribünlerde takım yenilsin diye ellerini avuşturanlar üzülmüştür, ben bu genç antrenörleri tanırım, adam gibi adamlar, biraz adam olup şu gençlere daha fazla destek olun, görün bakalım neler olacak, play off ilk 4 takım arasına girdiler, yabancı oyuncuları yok, elenen takımların yarısı kadar bütçeleri var, turnuvanın en genç teknik ekibi, bayan Başkan'a sahip tek kulüp, lige 5 senedir ilk kez 3. Sırada bitirdik, ilk kez bu kadar az bütçeyle bu başarı elde edildi, tebrikler hocalar, tebrikler Hatun Başkan, tebrikler gençler, şimdi bu gururu yaşatan gençlere düzcenin zenginleri küçük birer hediye alsa kötü mü olur, el ele verme Zaman'ı, bu takım 1. Lige çıkarsa eğer Düzce de voleybol çağ atlayacak
Uyan DÜZCE 6 yıl önce
Takım sporlarında bir takımımız birinci lig için son dört'e kaldı.
Uyan Düzce spor kamuoyu, uyan Düzce insanı uyan .
Uyanın ve biraz gerçekleri görün.
velioğlu 6 yıl önce
tebrik ederim.inşAllah 1.lig,e çıkarsınız.düzcenin buna ihtiyacı var.malum futbolda sıkıntılar yaşıyoruz.
taraftar 6 yıl önce
Tebrik ediyorum.
Açık konuşmak gerekirse böyle bir başarı beklemiyordum.
Rakiplerin tümünde en az iki yabancı oyuncu varken bu sonuç çok ama çok iyi.
Tekrar tebrikler.
Öğretmen 6 yıl önce
Düzcede voleybol branşında böyle bir başarı hatırlamıyorum. Tüm ekibi kutluyorum. Tebrikler!!!
düzceli 6 yıl önce
düzce belediye voleybol takımına playoflarda başarılar diliyorum daha agresif olursalar 1 lige çıkıp düzceyi temsil ederler