banner851

banner955

3 MAÇ, AYNI GÜN, AYNI SAATLER’DE BAŞLAYACAK

Olumsuz hava koşullarını nedeniyle geçen hafta sonu bir kez daha ertelenen Düzce Süper Amatör Küme Play off maçlarına 23 Mart’tan itibaren devam edilecek. İkinci yarısının geçen hafta başlaması gerekirken ilimizi de etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen Düzce Süper Amatör Küme play off maçlarında 6 takım karşılaşacak Süper Amatör Küme play ofg grubunun ikinci yarısının ilk hafta maçlarında şampiyonluk adaylarından, 5. Maçta 5 galibiyet alan, Düzce81 Yıldızspor, Kaynaşlıspor ile karşılaşacak. Bu grubun diğer bir şampiyonluk adayı Cumayeri Belediyespor ise kendi sahasında komşu ilçe takımı Gölyakaspor ile puan mücadelesi verecek.

Spor 21.03.2022, 13:21
237
3 MAÇ, AYNI GÜN, AYNI SAATLER’DE BAŞLAYACAK

SÜPER AMATÖR PLAY OFF’TA İKİNCİ YARI BAŞLAYACAK

Olumsuz hava koşullarının ilimizi de etkisi altına alması nedeniyle geçtiğimiz hafta sonu oynanması gerekirken ertelenen, Süper Amatör Küme play off maçlarının 6. Haftasının programı yeniden belirlendi. Düzce Süper Amatör Küme play ff maçları 23 Mart Çarşamba günü değişik sahalarda aynı saatlerde başlayacak. 6 takımın mücadele ettiği ve 10 maç sonunda şampiyonun belirleneceği Süper Amatör Küme play off maçları, deplasmanlı çift devreli lig usulü oynanıyor. 

ŞAMPİYON ADAYLARININ PUAN MÜCADELESİ DEVAM EDECEK

Düzce Süper Amatör Küme play off maçlarında, 23 Mart Çarşamba günü saat18:30’da Şıralık Sahasında, 5 haftada 5 galibiyet alarak 15 puanla lider olan Düzce8IYıldızspor ile 5 haftada 8 puan alarak 5. Sırada yer alan  Kaynaşlı Belediyespor ile karşılaşacak.  Bu grubun 5 maçta 4 puan alan ve 12 puanla, 2. Sırada yer alan diğer bir şampiyonluk adayı takımı olan Cumayeri Belediyespor ise 5 maç sonunda 6 puan toplayabilen Gölyakspor ile oynayacak. Bu maç ise  23 Mart Çarşamba günü saat 18:30’da Cumayeri Stadında gerçekleşecek.  Diğer bir Süper Amatör Küme play off maçı da, Aydınpınarsor ile Kirazlıspor arasında, Nurettin Zafer Sahasında 23 Mart Çarşamba günü, saat 18:00’da başlayacak.  Bu grupta Aydımpınarspor 5 maçta 4 puanla 5. Sırada yer alırken, rakibi Kirazlıspor’un ise 4 maç sonunda elde ettiği puan 1. Bu takım grubun son sırasında yer alıyor.

Haber: Harun Can ŞERBETÇİ

Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu