banner851

banner955

4 FUTBOLCU İLE ANLAŞTI

Düzcespor 2022-2023 Futbol Sezonunda  kadrosunu güçlendirmek için başlattığı transfer çalışmalarının ilk aşamasında  4 futbolcu ile anlaştı. Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap yaptığı basın toplantısında yeni sezon için kadroya kattıkları futbolcuları açıklayarak, transfer görüşmelerinin devam ettiğini ifade etti. 

Spor 08.07.2022, 18:29
2229
4 FUTBOLCU İLE ANLAŞTI
banner986

Kırmız lacivertli takımımız yapılan görüşmeler sonunda   Kırıklarelispor takımından orta saha oyuncusu Emre Keleşoğlu, Etimesgut Spor’dan  8-10 numara mevkiinde oynayan Emre Gündoğdu, Iğdırspor’dan orta oyuncusu Hasan Küçük, Göstepe’den sol açık oyuncusu Yılmaz Basrivi ile anlaşma sağlayarak kısa sürede 4 transfer gerçekleştirmiş oldu.  Transfer çalışmalarının devam ettiği ve yeni teknik adam Ercümend Çoşkuner ve transfer komitesinin bu konudaki görüşmeleri sürdürdüğü bildirildi. 

Haber: Harun Can Şerbetçi. 

banner844
Yorumlar (6)
Şükrü güngör 1 ay önce
Yeni gelen oyuncuları inceledim takımların da bunların içinde bir tek EMRE diye alınan oyuncu tam oynamış diğer üçünün doğru dürüst maçı yok ya kim aldırdı kim aldı kardeşim bunları böyle mi ŞAMPİYONLUĞA oynayacağız yapmayın kardeşim adam gibi transferler yapın bu grup ZAYIF bu grupdanda çıkamasak yazık biraz doğru dürüst transferler yapın
Bozkurt 1 ay önce
Evet transferler geliyor ama NEVZATI göndermeleri hata, insanda biraz vefa olur kardeşim yeni hoca ve MENEJERLERİN kucağına düşmüşsünüz ayıp ettiniz yönetim.
Düzceli 1 ay önce
TATANGALARIN BU SAYFALARDA YAZMA HAKKI YOK HADDİNİZİ BİLİN SAKARYALILAR DÜZCESPORU AĞZINIZA BİLE ALMAYIN
Nadir koç 1 ay önce
4 oyuncuda çok iyi inşAllah ŞAMPİYONUZ
Aydın 1 ay önce
Mübarek günlerde itibar suikastliği yapmayın.ikiside düzgün insanlardır.dedikodu ile iş yaparsak öncü medyası içinde neler konuşuluyor
Latif mercan 1 ay önce
YİNE ŞAMPİYON DÜZCE BU ALINAN OYUNCULARLA DİREK ŞAMPİYONUZ BEKLE BİZİ 1. LİĞ BAŞARILAR..
21
açık