banner851

banner614

5-18 YAŞ GRUBUNA ÜCRETSİZ

Spor Genel Müdürlüğü tarafından her ilde düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları çalışmaları, Düzce’deki okullar ziyaret edilerek öğrencilere anlatılıyor.

banner619
Spor 03.06.2014, 11:02
227
5-18 YAŞ GRUBUNA ÜCRETSİZ

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri tarafından okullarda tanıtımlar gerçekleştirilirken öğrencilere görsel bilgiler de aktarılıyor. 5-18 yaş aralığındaki her çocuğun ücretsiz olarak katılabileceği yaz spor okullarında, çocuklar bir yandan serbest zamanlarını değerlendirebilecek bir yandan da sevdikleri spor branşında kendilerini geliştirebilecek. Bu kapsamda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri tek tek okulları gezerek öğrencilerin yaz tatillerini spor ile geçirmeye davet ediyor. Yaz Okullarında Judo, satranç, hentbol, voleybol, basketbol, futbol, badminton, güreş, karate, yüzme, tenis, masa tenisi, taekwondo, jimnastik, atletizm ve özel sporcular ile bedensel engellilere yönelik spor branşlarında eğitim verilecek.

Yaz boyunca devam edecek İl Spor Merkezi çalışmaları hakkında, mesai saatleri içinde Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü spor servisinden detaylı bilgi alınabilecek.

 

 

Haber;B.Atağ

 

 

 

Yorumlar (0)