banner851

banner614

AKÇAKOCA STADI DAHA GÜZEL OLMALI

banner619

Akçakocaspor 27 Ağustos Perşembe günü hazırlık müsabakasını Serdivanspor’la yaptı. Müsabakadan çok stat kenarındaki çirkin görüntü konuşuldu.

banner846
Spor 29.08.2015, 13:10
684
AKÇAKOCA STADI DAHA GÜZEL OLMALI
banner844
Haber merkezimize açıklama yapan sporseverler, Akçakoca stadının daha güzel olması gerektiğinde birleştiler. Akçakoca stadının kenarlarındaki dikenlerin çirkin görüntü oluşturduğunu belirtilirken, bu görünümü Düzce Gençlik Hizmetler Müdürlüğü’nün veya Akçakoca Belediyesi’nin ağaç dikerek ortadan kaldırabileceğini savundular.


Akçakoca İlçesinin turistlik bir ilçe olduğunu hatırlatan sporseverler, “bu gibi küçük konular Akçakoca’ya hiç yakışmıyor. Bu kenardaki büyümüş otlar ve dikenlerin temizlenmesi çok mu zor?”dediler. Sporadamları Akçakoca Şehir stadının bir an önce kenarlarının ağaçlarla süslenmesinin Akçakoca Şehir stadını çok güzel görünümüne kavuşturacağını bunun yanı sıra gelen misafir takımların ve idarecilerin de ilgisini çekeceğini savundular.
Yorumlar (3)
sporsever 6 yıl önce
aynı gurupta mucadele edecek olan ıkı takım neden hazırlık macı yapmıs?bızı aydınlatırsanız sevınırız.
akç81 6 yıl önce
Düzce Gençlik Hizmetler Müdürlüğü Akçakoca Belediyesi ve siyasi büyüklere çok iş düşüyor her kez taşın altına elini koymalı bakalım görelim.
cok güzel olur 6 yıl önce
Sayın Akcakoca belediye başkanın fikir güzel gerçekten görünüm kötü ağaç dikilirse güzel olur
18°
açık