banner851

banner614

AMATÖR FUTBOLCULARI SEVİNDİRDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni tip koronavirüsten dolayı oynanmayan amatör futbol liglerinde top koşturan oyuncuların sorunlarını dinledi.

banner619
Spor 13.01.2021, 14:18
391
AMATÖR FUTBOLCULARI SEVİNDİRDİ

Ankara'daki Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübü Tesisi açılışı töreni öncesi kendisiyle konuşmak isteyen amatör sporcularla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, pandemiden dolayı maçların on aydır oynanmadığını belirterek, "Bunu inceleteyim, bakalım. Kendim 16 sene amatör futbol oynadım. Bir bakalım herhangi bir sıkıntı yoksa önünü açarız." ifadelerini kullandı. Bu durumun sadece Ankara için mi geçerli olduğunu, diğer yerlerde olup olmadığını soran Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir sporcu, "Biz Türkiye genelinden geldik. Ardahan'dan Edirne... Şu anda bütün futbolcu kardeşlerimiz, size sesimizi duyurmak için dualarla geldik, çok şükür sesimizi duyurduk." diye cevap verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra amatör futbolcularla ilgilenilmesi talimatını verdi. (AA)

banner844
Yorumlar (1)
Birisi 9 ay önce
Ne kadar acı ve üzücü bir durum değilmi 10 ay boyunca ne yediniz ne içtiniz diyen olmadı ve şimdi sesimizi duyurduk dediniz. ilgilenin denilmesini beklediniz 10 ay boyunca...