banner851

banner955

ANADOLUYUZ BİZ PROJESİNDE 41 GENÇ DÜZCE’DE MİSAFİR EDİLDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığınca ortaklaşa düzenlenen Anadoluyuz Biz projesi kapsamında Amasya’dan  gelen 41 gence Düzce ev sahipliği yaptı.  Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün konuk ettiği gençler bir Dizi ziyaretlerde bulunduktan sonra memnun bir şekilde memleketleri  Amasya’ya geri döndü.

Spor 02.07.2022, 18:18
333
ANADOLUYUZ BİZ PROJESİNDE 41 GENÇ DÜZCE’DE MİSAFİR EDİLDİ
banner986

3 gün boyunca Düzce’den misafir kalan Amasya Gençlik Merkezi’nin  gönüllü gençleri, bir dizi ziyarette  bulundu. Amasyalı gençler, ilk ziyaretlerini  Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ile birlikte Sağlık İl Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’a yaptılar.  Misafir öğrenci gençler daha sonra Muharrem Sancaklı Huzur Evini de ziyaret ederek burada yaşayan büyüklerle bir araya geldi.

Daha sonra   önce Düzceli 15 Temmuz Şehidi Umut Baysan’ın  mezarı başına giderek  çiçek bırakıp dua ettikten  sonra  şehidin anne ve babasını da ziyaret ettiler. Amasyalı gençlerin Muharrem Sancaklı Huzur Evi’ni ziyaretleri burada yaşayan yaşlıları mutlu etti. Gençlerin Şehit Umut Baysal’ın annesi ve babasını ziyaretlerinde de duygulu anlar yaşandı. 

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (0)
21
kapalı