banner614

AYDIN:LİG ÇETİN GEÇECEK

banner619

Kaynaşlı Belediyespor teknik sorumlusu Nihat Aydın bu sezon ligin çetin geçeceğini dile getirerek şampiyonluk yarışında kendilerinin de yer aldığını söyledi.

banner846
Spor 22.09.2015, 13:22
1024
AYDIN:LİG ÇETİN GEÇECEK
banner844
Kaynaşlı Belediyespor teknik sorumlusu Nihat Aydın yaptığı açıklamalarda Çalışmaların devam ettiğini belirterek bir çok oyuncularını kaybettiklerini bunların yerine 7 oyuncu aldıklarını ve hazırlık müsabakalarına başladıklarını söyledi.
Aydın ligin çok çetin geçeceğini dile getirerek Sivrikaya Sinerjispor,Çilimli Belediyespor,Yığılcaspor, Gölyakaspor ,Düzce Belediyespor ve KaynaşlıBelediyespor'un bu yarışın içinde olacağını ifade etti. Kaynaşlı Belediyespor Teknik sorumlusu Nihat Aydın Topuk yaylasında kamp yatıklarını ve bunu her yıl gerçekleştirdiklerini ifade ederek bu kampın çok faydalı geçtiğini oyuncuların bir arada olduğundan arkadaşlığın da geliştiğini söyledi.Aydın Düzcespor'un Akademi liginde olmasının faydası olacak mı? sorusu üzerine Gençlerin önü açıldığında  akademi ligi oyuncularının ufkunun açılacağını gelişeceklerini ve ileride Düzcespor formasını giymesi için hiçbir engel olmadığını belirterek bu oyuncular  Boluspor'a gideceğine Düzcespor'a gider dedi.Bir çok oyuncunun Boluspor alt yapısına gittiğini bundan böyle Düzcespor alt yapısına gitmesini arzu ettiğini söyledi.
Yorumlar (0)
20°
açık